2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804541 بازدید | 290067 پست
هی ب بنده خدا بگو خر است خر است😒😒بیا سوپم ک برات پخته چته دیگه😆😆 اخی حسین عزیزم😔😔😔انءشالله ز ...

بالاخره یاد گرفتم اروم بزنم زانومو خم نکنم ولی همچنان از جلو میزنم

عضو گروه قرمز وزن شروع۱۰۳،۹۰۰❤
من چون قد بلندم پاهام خود به خود خم میشه 🤣🤣🤣

من نمیزارم خم شه صاف صاف میزنم🤤

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بالاخره یاد گرفتم اروم بزنم زانومو خم نکنم ولی همچنان از جلو میزنم

افرین عزیزم...هرچی بیشتر تمرین کنی یاد میگیری....اصولیش اینه ک از عقب بزنی ولی رو سوزوندن کالری عقب یا جلو تاثیری نداره

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2456
حدیث جونم ببخشید من وزنمو اشتباهی بهت گفتم🤣🤣۸۲ ام الان تو کرفس دیدم ثبت کردم ۸۲ گفتم ای وای ب دوست ...

عزیزی ان شاالله که این هفته میرسی به ۸۱

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
عزیزی ان شاالله که این هفته میرسی به ۸۱

شرمندت شدم🙈🙈

امید دارم انءشالله ۸۰ بشم اگر خدا بخاد البته این هفته شاید نتونم وزن کنم بمون دو هفته بعد یهو ببینم رفتم دهه ۷۰😍😍😍💪

افرین عزیزم...هرچی بیشتر تمرین کنی یاد میگیری....اصولیش اینه ک از عقب بزنی ولی رو سوزوندن کالری عقب ...

از اون موقع ک گفتی کلا 250تا زدم نفسم گرفت گفتم یکم استراحت کنم 250تا دیگه بزنم

عضو گروه قرمز وزن شروع۱۰۳،۹۰۰❤
2714
مرسی عزیزم. خدارو شکر ما خوبیم. حال گلپسرت چجوره😚😚😚

ممنونم سهاجونم دست بوسته 

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 
2706