2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804543 بازدید | 290067 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کالری سمبوسه چقد زیاده گفتم امروز اشتهاندارم تاسمبوسه درس کردم خوردم کالریمم شد۱۲۰۰😑شامم هیچی ندارم

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

من خمیر وموادشو جداجدا حساب کردم شد ۸۰۰.ولی خودم دست بالا زدم کالریمو حساب کردم ۱۲۰۰ که شاید زیادتر نشه

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2456
میشه . سعی کن تکون بدی همه بچرخه هم پایین هم بالا هم پشت باس ن

۷ قاشق استامبولی پلو زیاده؟؟؟

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
میشه . سعی کن تکون بدی همه بچرخه هم پایین هم بالا هم پشت باس ن

باس نم باحلقه کوچیک شده اون قسمت نمیبرم حلقه روازشکم تاکمر میبرم 

2714
اسمت مستانه بود تو خوابم😁رفته بودیم کافی شاپ😂قیافت یادم نیس

کافی شاپ‌چ غلطی میکردیم؟😂😂😂

مریض شدم‌بدجور حالم خیلی بده تعبیرش این بوده😂😯😯

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
خانوم ها آماده باشین برا ست بعدی ساعت ۶ تو تاپیک حلقه اعلام کنید داری میزنید☺☺

باشه

نه  خوبه  اگه گوشت داره جدا حساب کن. اگه ترازو داری این ۷ ق رو بریز تو ترازو احتمالا کال ...

فردا شب تولد دعوتم .اگه از صب چیزی نخورم واسع تولد بده؟؟؟

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
2706