2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804832 بازدید | 290067 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
رقص ک کاری نداره اهنگ بزار خودش قرت میاد🤣🤣 بخدا منم میزنم دردم‌میگیره الان ۵۰۰ تا زدم نمیتونم راه ...

اره ترانه که میزارم و در حد حرفه ای بلد نیستم یه خورده دست وپاهام تکون میدم😁😁😁😁

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
سایفون نسبت به این سرعتش پایینتر بود اگه اینو بگیری بهتره

یدونه دان کردم نمیدونم چطوری کار کنم باش ببین اینه

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
خب واسه چی برسی به 80؟ بارداری دلیل بر این نیست که تا خرتناق غذا بخوری

اخه تو بارداری غذاخوردنم دست خودم نیست بعدم فکر اشتباه همش میگم بچه هام قوی بشن ومامانمم میگه به خودتون برسین چون بچه ها از شما تغذیه میکنن پوکی استخون نگیرین 

اخه تو بارداری غذاخوردنم دست خودم نیست بعدم فکر اشتباه همش میگم بچه هام قوی بشن ومامانمم میگه به خود ...

دست خودم نیست یعنی چی؟ 

این جمله توکت من نمیره

همه چی دست خودمونه، چطور الان که کم غذا میخوری دست خودته تو بارداری نیست؟ 

بعدشم مادرت بگه، مثلا مادرت بگه بپر تو چاه تو هم میپری؟ 

تو بارداری باید ویتامین و پروتئین برسه به بدنت

کربوهیدراتت باید کم بشه

بچه تا 3 ماه آخراصلا نیازی نداره که مادر غذای بیشتری بخوره 

تو کافیه فقط یه لیوان شیر بیشتر بخوری برای بچه کافیه

این حرفا رو نزن

این خارجیا که فقط شکمشون بزرگ میشه و این همه هم میزان پوکی گرفتن؟ 

نه فقط اصولی جلو رفتن

سایفون نسبت به این سرعتش پایینتر بود اگه اینو بگیری بهتره

بهار جون دیدم فیلمرو....نمیشه دانلود کنم خود فیلمو؟؟؟

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
سلام عزیزمای بدک نیس بهتره

خداروشکر .من خودمم گرفتم از صبه داغونم هیچیم نخوردم🤪🤪🤪

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
دست خودم نیست یعنی چی؟  این جمله توکت من نمیره همه چی دست خودمونه، چطور الان که کم غذا میخوری ...

دست خودم نیست یعنی دست شوهرمه تغذیه دوران بارداری 

حالاهم که زوده ان شاالله تا بارداریهای بعدی هم خدابزرگه یه فکری میکنم میرم دکتر تغذیه

2706