2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804545 بازدید | 290067 پست
گروه دارین اونجا

اره 

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
حالا ک یه خواسته ت رسیدی و اومده اینطوری رفتار نکن ک برای همیشه بره.دوستانه بهت میگم با این کم حوصلگ ...

بدبختیم اینه چیزی نمیگه .به روم هم‌نمیاره منم حرف میزنم چیزی نمیگه  فقط سرد 😔 به خواسته ام که ن رسیدم میترسم همش قبلا مطمان بودم مال منه همه میدو نتستن چند ساعت حتی نمیتونه ازم بیخبر باشه الان ولی نه انگار ندارمش اصلا 😔 ولی دل ندارم نباشه حتی اینجوری

😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای چیشده ؟ خدا کمکتون کنه

ممنون ایشالا شوهرم ی زمین خریده 1میلیارد 270میلیون اونوقت تمام پولش به پونصدم نمیرسه حالا ی زمین داره اگه اونو هم بفروشه میشه نزدیک 800 بازم پونصد میلیون میمونه ممکنه نتونه جور کنه یارو بندازش زندان البته شوهرم ک میگه تو خیلی خیالبافی اون اصلا واسش مهم نیس سرشب بحث کردم باهاش ک چرا خریده خیلی میترسم اون میگه تا قبل قرار محضر ک سند بزنه به اسم شوهرم برج سه نوشته آن تو قولنامه زمینو با قیمت بالا تر میفروشه پول یارو رو میده😞😞😞

2720
ممنون ایشالا شوهرم ی زمین خریده 1میلیارد 270میلیون اونوقت تمام پولش به پونصدم نمیرسه حالا ی زمین دار ...

انشالله بفروشه توکل به خدا ، ریسکش بالاست ولی دور از تصور نیست با بالارفتن قیمتای این روزا ، تا اون موقع ارزش زمین بیشتر میشه

2714
چیشده قضیه رومختصر توضیح بده بیزحمت😊😊😊

ظاهرا کسی رو دوست داره ک قبلا خیلی باهاش خوب بوده و دوستش داشته اما این دوست ما بدرفتاری کنه وجداشدن.حالا بعد از فکر کنم یه سال آشتی کردن و اون آقا بهش فرصت داده دوباره اما فعلا باهاش عادیه ولی دوستمون توقع داره دوباره عاشقانه باهاش رفتارکنه سریعا و کم تحمله.ماهم بهش میگیم اول باید خودت رو ثابت کنی تا اونم کم کم باورت کنه و اون اشتباهی ک گفته هیچوقت فراموشش نمیشه رو فراموش کنه.اما این خانم انقدر کم طاقته ک ممکنه به اون اقا فشار بیاره  و کلا فراریش بده

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
انشالله بفروشه توکل به خدا ، ریسکش بالاست ولی دور از تصور نیست با بالارفتن قیمتای این روزا ، تا اون ...

تازه شوهرم میگه الان یکو نیم میخرن میگه به قیمت خریده من باور نکردم میگم الکی میگه منو آروم کنه آخه بدبخت با خوشحالی اومد گفت خریده و فلان منم خیلی بد باهاش حرف زدم خیلی عصبانی شدم

چرا بوده 😔

هرچی فکر میکنم از خیانت بدتر نیست ولی بدون اگه کسی کسی رو نخواد بهش فرصت جبران نمیده.عاقل باش و زرنگ.

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
2706