2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804967 بازدید | 290067 پست

من ختم حدیث کسا دارم تو تل خیلییی حاجت میده هرکس خواس  ایدیم    @gol666687

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای بچه ها واسه منم دعا کنید شوهرم ی کاری کرده خیلی میترسم آخر این کار شوهرم راهی زندان نشه😞😞😞😞

نه چرا نفوس بد میزنی توکل کن به خدا 

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
2728
دلم داره میترکه از رفتار سردش اصلا عادت ندارم و متاسفانه اصلا صبور نیستم . قضیه اصلا اخه کو چجیک نبو ...

حالا ک یه خواسته ت رسیدی و اومده اینطوری رفتار نکن ک برای همیشه بره.دوستانه بهت میگم با این کم حوصلگی حتما مدامم ازش میخوای مثل قبل بشه  داری گند میزنی و بهش نشون میدی ک باید بره.اول تا دو سه ماه خوب باش ک بهش ثابت بشی بعد باهاش صحبت کن اگه هنوز از دلش نرفته بود اشتباهت.بگو من خودمو ثابت کردم ک دوست دارم و عوض شدم.توام اگه دوست داری باید فراموش کنی و زندگی خوبی بسازیم اگه نمیتونی هیچوقت فراموش کنی اسمش عشق نیست و هیچوقت خوشبخت نمیشیم 

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
بزار عزیزم شکمت از من بزرگ تر نبوده ک 

چرا عزیزم شکم من گومبولی تره

آخه الانم لباس مناسب تنم نیست. بزارید یه روز با لباس تنگ عکس بذارم که اندامم قشنگ مشخص باشه

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
من ختم حدیث کسا دارم تو تل خیلییی حاجت میده هرکس خواس  ایدیم    @gol666687

عزیزم با کاربری نرگسی

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
2738
عزیزم با کاربری نرگسی

اره گلم

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
دلم داره میترکه از رفتار سردش اصلا عادت ندارم و متاسفانه اصلا صبور نیستم . قضیه اصلا اخه کو چجیک نبو ...

ببین دیگه از خیانت ک بدترنبوده!اگه خوب بشی میبخشه واز یادش میره اینطور ک بهت فرصت داده!پس خوب باش و انقد کم طاقت نباش

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
نه گلم مگه خنده داره قول میدم نخندم

یه روز یه لباس تنگ میپوشم که قشنگ مشخص باشه

الان لباس راحتی گشاد تنمه. شرایط عکس انداختن هم مهیا نیست   

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

خانوما واس استرس چی خوبه؟؟

دیگه عزیزم تو جامعه همه جور ادم هس لطفا ذهنت درگیر این چیزا نکن یادت نره که با قانون جذب ما بهمون چی ...

بله گلم راست میگی

داداشمم همیشه همینو بهم میگه

2706