2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804969 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی هم خوبه خرید منم هر وقت پول باشه خرید میکنم 😝😝😝  خرید حال ما زنارو خوب می‌کنه

اره والا😁😁😁

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
ای ننه دلم سوخت براش🤕🤕🤕🤕 همونه ک تو میگی والا مرض دارم بد بنده خدا میگه من مثلا لباس زیر ندارم ...

😒😒😒😒

زیبا بزرگ شو مادر..بخ بخ این همه پول میده خرید کنی ی شورتم یادت نمیمونه براش بخری😂😂😂😂ای تو لوووحتتت 😂😂😂👊👊

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
2728
وای جدی میگی من اینستا ندارم

آره باور کن

چند ماه پیش با یکی از همین فاحشه ها بحث کردم. بهش گفتم احمق داری سر کیو کلاه میذاری؟؟؟؟ مگه تو لاشخوری که از غذای دیگران استفاده میکنی؟؟؟ وااااای نمیدونی زنیکه فاحشه چجوری جواب منو داد. توی کامنتا لفظ قلم حرف میزد، اما اومد دایرکتم چناااااان حرفای هرزگی بهم زد که نگو !!!! و بلاکم کرد که نتونم جوابشو بدم

دقیقا پایین همین پست بود

حالا امروز دوباره عین این پستو دیدم، دیدم وااااااااای چه خانمای بدکاره ای داریم!!!! دوباره همین جمله را تکرار کرده بودن و یه عالمه زن دیگه لایکشون کرده بودن!!!!

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
سلام عزیزم .صحبت کردیم دیروز با هم حضوری امروز هم. در حد دو تا پیام ولی مشخصه بهم اعتماد نداره هنوز ...

دوست داره به دوست داشتنش مطمئنی

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
خداکنه پشیمون بشه.نمیتونی به خانواده ت بگی؟

نه بابادبیچاره مامانم از غصه من پیر شده

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
2738

بچه ها ببخشید من دخالت میکنما و نظرمو میگم

ولی هر چی بیشتر راجب چیزای منفی بگید و بیشتر ناله کنید بیشتر اتفاقای بد براتون میوفته 

بهتره افکارتون رو مثبت کنید

باید خودتون رو لایق یه زندگی عالی بدونید تا بهش برسید

مشکلات تو زندگی همه هست

لطفا سعی کنید بگردید و ویژگی های مثبت زندگیتون رو پیدا کنید

بازم ببخشید من نظر دادم

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
به خدا خیلی هرزگی زیاد شده. چه توی زنا چه توی مردا ناراحت نکن خودتو عزیزم. برات امکانش هست که بری م ...

من به اون زنیکه هرزه زنگیدم گف حتما خوب نبودی که شوهرت اومده سراع من😔😔

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
از هیچی نمیترسه این نکبت .تو دعوا ها حتی به خدا هم فحش میده استعفرالله .خدا باید از کمرش بزنه فقط

خداکنه ب راه بیاد بلاخره پدر بچه ته.اول دعا کن خدا به راهش بیاره.بعد دعا کن اگه خوب نمیشه خدا راه بهتری جلوی خودت و زندگیت بزاره.شوهرت اهل نفرینه شما نباش عزیزم.خداخودش حواسش ب دل شکسته ت.

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
دوست داره به دوست داشتنش مطمئنی

دوسم داشت خیلیی خیلی زیاد همه حسرتس و میخوردم الان دارم با اشک می نویسم من خیلی کار اشتباهی کردم خیلی خدا شاهده پشیمونم خودش هم میگه بخشیدمت اگه نمیبخشیدم ‌‌‌که نمیومدم صحبت کنیم ولی اصلا کارت از ذهنم نمیره 🙁 از بس رفتارش خوب بود الان معمولی بودنش عذابم میده   امروز گفت یه شب میتونی بیای با بچه ها بریم‌ بیرون ولی چون دوستش فهمیده بود جدا شدیم روم نمیشه گفتم نه

😊
2706