2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804885 بازدید | 290067 پست
خدا نکنه عزیزم. این چه حرفیه یعنی 40 روز زیارت عاشورا بخونم؟؟

کانالشو داشتم حذف کردم دنبال لینگش بگرد پیدا کن یه کانال مخصوص داره نتیجه ها خوندن اون دعارم گذاشته نشون از اون نشون و اینکه ایدی داره میری ازش سوالم میپرسی و باید نماز صبحتم یه بارم غذا نشه ها

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
سلام رویا جون خوبی؟  بهتری؟  تیکرم برای کنجد تو دلمه بعد از 2 سال و یک ماه انتظار😍😍😍

وااااااای زندگی جون نمیدونم چی بگم خدایا شکرت ماشاالله اصلا باورم نمیشه بالاخره ب ارزوت رسیدی خدایا شکرت یاذمه چقدر دنبالش بودی یادته گفتمت بیخیالش شو خودش میادجااااانم خداحفظش کنه خیلی خوشحالم بخدا از خوشحالی اشک ریختم 

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وااااااای زندگی جون نمیدونم چی بگم خدایا شکرت ماشاالله اصلا باورم نمیشه بالاخره ب ارزوت رسیدی خدایا ...

آرههههه رویااااااا جووووون

خدا برام معجزه کرد

معجزه اش داره تو دلم جوونه میزنه ومطمئنم 7 ماه و نیم دیگه معجزه خدا سالم میاد تو بغلم😍😍😍🙏🙏🙏

فدای این همه احساس قشنگت بشم من عزیز دلم💖💖💖

سلام بچه های خوب     امروز ورزش نکردم فقط یه بیست دقیقه ای پیاده روی رفتم. کالری غذاهامم ...

سلامو عرض ادب سهاجونم خوبی دخمل گلت چطوره 

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 
عزیزم میدونی من نمیدونم اینا چقدر کاری میسوزونه که حساب کنم 

تو نصب کن همشون اخر میزنه کالری سوزانده چقدره..پس تاپیک نمیای؟همه ی بچه ها جریان چالشا رو میدونن

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
تو نصب کن همشون اخر میزنه کالری سوزانده چقدره..پس تاپیک نمیای؟همه ی بچه ها جریان چالشا رو میدونن

شهرزاد امروزم ورزش نکردم😥

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
آره قند مصنوعی رو حذف کردم و کامل رعایت کردم... خوبی کرانچ اینکه که عضلات شکمم رو منقبض میکنه و تمر ...

حالا ی مدتم جایگزین کن کرانچ رو ۱۰ روز ببین چی میشه اگه تاثیرش بیشتر بود همونو ادامه بده 

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم

بچه ها من یه غلطی کردم

در یک حرکت 1100 تامو کردم 1800 کالری

چیکار کنم جبران بشه؟؟؟

خاک تو سرم

از اون موقع دارم ورزش میکنم 1200 تاشو بسوزونم بسه؟

فردا هم 700 ببندم جبران میشه؟؟

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
سلام رویا جون. خوشحالم با روحیه خوب برگشتی    

مرسی سهاجونم همیشه خوش باشی 

2706