2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804815 بازدید | 290067 پست

شب خوابیدیم صب پاشدیم هنوز از دیشب سردرد بودم بخاطر سُن و سٍرم های دانیال

ک گریه و التماس ک میخوام برم مهد

منم فرستادمش امادش کردم برن مهد 

چاشت مهدشون کیک و ابمیوه بود امروز

اینا رفتن با. وحید مغازه ک چاشتشون بخورن

قشنگ معلومه بعضیا قرار بوده سقط بشن😏😏😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میرن توی مغازه کیک و ابمیوه میخرن

دانیال میگه مغز تخمه مزمز میخوام (یک دونه بیشتر نبوده توی مغازه)

وحید همونو برای دانیال میخره

2728

بعد ارمان گریه میکنه ک منم میخوام

وحید هم اینا تا مهد میبره وسط راه گریع میکنن

از دم در مهد میزنشون روی زمین های یخ دنبال خودش میکشون😭😭😭😭😭میاره تا خونخ

اینا ۷ونیم رفتن ۸و ربع اومدن توی این تایم همش گریه کردن😭😭😭😭😭😭😭😭😭و کتک خوردن

من وحید ندیدم ولی اگ شب ببینمش👹مرگ یکبار شیون یکبار

دیگه خونش پای خودش 

سلام چند روزه ؟  چند کالری مصرف میکنی ؟

عزیزم از مهر ماه ۳روز تو هفته ایروبیک میرم.و الان تقریبا یک ماهه و نیم هست که علاوه بر ایروبیک ۳ جلسه تو هفته هم بدنسازی میرم....ولی با عرض شرمندگی کالری شماری بلد نیستم...برنامه ش رو هم تو گوشیم دارم ولی ازش سر در نمیارم....ولی خییییلی تو غذا خوردن رعایت میکنم.برنج و نان خیییلی کم..بیشتر ابپز.

نگران حرفهای مردم نباش.خدا پرونده ای را که مردم مینویسند نمیخواند😊😊
سلوم سلوم  منم 1ماهه ک رژیمم میخوام از امروز با شما ادامه بدم ایشالا که بیشتر کم کنم 1دی شرو ک ...

سلام چند کالری مصرف میکنی ؟ چه ورزشی انجام میدی ؟

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام به دوستای خوبم صبحتون بخیر😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

سلام عشق من 😘😘😘😘♥️♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

[QUOTE=80287405]دیشب تا اخر شب دانیال بستری بود بیمارستان دکتر شیخ حالش بد بود خون توی ادرارش بود😭😭😭😭😭😭😭😭

سلام عزیزم 

چرا ؟ آخی الهی خوب بشه بچه 😔♥️

مرسی بخاطر شات اپلیکیشن ها خودت چی خوردی کربو؟

فداتشم قابلی نداشت ...خیلیدناراحت شدم بخاطر مشکلاتت ولی زبونم بند اومد نمیدونم چی بگم 😔😔😔

عزیزم من موز و خرما و سیب زمینی میخورم 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
بعد ارمان گریه میکنه ک منم میخوام وحید هم اینا تا مهد میبره وسط راه گریع میکنن از دم در مهد میزنشو ...

عزیزم سعی کن خودتو آروم کنی چون کاری از دستت برنمیاد پس دعوادرس نکن به بچه ها هم یاد بده اینجوری گریه نکنن خب یدونه  بیشتر مغازه خوراکی نداشته حالا چرا باید گریه کنن که میخوایم اعصاب شوهرتم با اینکاراشون خورد کردن اول صبح 

خیلی با پسرات حرف بزن 

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
بعد ارمان گریه میکنه ک منم میخوام وحید هم اینا تا مهد میبره وسط راه گریع میکنن از دم در مهد میزنشو ...

خاااااااک تو سرش 😡

تو که میشناسیش چرا بچه ها رو میسپری به اون روانی آخه 

عزیزم از مهر ماه ۳روز تو هفته ایروبیک میرم.و الان تقریبا یک ماهه و نیم هست که علاوه بر ایروبیک ۳ جلس ...

یعنی از مهر اصلا کم نشدی ؟ 

برای کاهش فقط حذف بعضی از مواد غذایی کافی نیست باید کالری مناسب مصرف کنی 

توضیحات پست اول رو بخون بعد اگه سوالی پیش اومد بپرس اگه کالری شمار کرفس رو نصب کردی توضیحشو با عکس نوشتم این لینکی که گذاشتم و پست های پایینشو ببین  👈🏻👈🏻توضیح کرفس 

2706