2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804932 بازدید | 290067 پست
اتفاقا پایه نداشتم واسه همین نذاشتم اینجا دیگه   اگه پایه ای امروز برنامه یک هفته رو بنویسیم و ...

این چالشا سخته؟اگر سخت و وقت گیر نیس منم پایه ام 

چون بچه کوچیک دارم بخاطر اون میگم

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دستورش رو میشه برام بفرستی لطفا؟؟

تخم مرغ 3عد

نصف لیوان روغن

2قاشق چای خوری پوست پرتقال

اب پرتقال 3.4دیوان

ارد 2لیوان

وانیل 3.4 قاشق چای خوری

بکینگپودر2قاشق چای خوری

شکر1 لیوان

فرتو رو 180درجه بزار 

تخم مرغ و وانیل و شکرو با همزن بزن تا مواد کرم رنگ و 3برابر شه بعد پوست پرتقال و آب پرتقال رو اضافه کن 

بکینگ پودرو با ارد 3دور الک کن 

آرد و روغن رو تو سه مرحله بریز و با لیسک هم بزن

قالبو چرب کن موادو بریز توش بزار تو فر.30تا40دقیقه طول میکشه تا بپزه.

ببخشید دستورش از گوشیم حذف شد مجبور شدم با زبون خودم بهت توضیح بدم

تیکر لاغریمه امیدوارم به هدفم برسم😍 شروع رژیم 97.10.22وزن اولیه 70❤67/600❤66/600❤65/800❤❤وزن هدف54 
2728
این چالشا سخته؟اگر سخت و وقت گیر نیس منم پایه ام  چون بچه کوچیک دارم بخاطر اون میگم

سلام گلم

نه سخت نیست هر کس بر اساس کارایی که میتونه توی طول یک هفته انجام بده برنامشو اعلام میکنه. نمونه ی برنامه ها توی تاپیک چالش یک هفته ای توی امضام هست

سلام گلم نه سخت نیست هر کس بر اساس کارایی که میتونه توی طول یک هفته انجام بده برنامشو اعلام میکنه. ...

ممنون الان نگا میکنم

ولی من این هفته پنجرم موردی نداره؟

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
عه مگه چند وقته اقدامی عزیزم؟انشالله میاد توکل کن برخدا عزیزدلم🙏🙏🙏

یک سال و یک ماه😊

انشالله

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
تخم مرغ 3عد نصف لیوان روغن 2قاشق چای خوری پوست پرتقال اب پرتقال 3.4دیوان ارد 2لیوان وانیل 3.4 ق ...

ارد و روغن رو چجور تو سه مرحله بریزم؟؟

پوست پرتقال باید خشک باشه؟؟

خواهش میکنم ممنوح ک جواب دادی

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
2738

سلام همگی صبح تون بخیر اینجا داره برف میاد دلتون هم بخواد فست خوبی هم  داشته باشید که فردا امتحان ه 😍😍😍😍😍😍😍

وزن اولیه ۸۵😥😥وزن هدف اول ۷۵🙂🙂وزن هدف دوم ۶۵☺☺وزن هدف طلایی ۵۸😍😍😎😎😎
سلام همگی صبح تون بخیر اینجا داره برف میاد دلتون هم بخواد فست خوبی هم  داشته باشید که فردا امتح ...

سلام عزیز

اینجا دیشب برف میومد الان دیگه نمیاد فقط شهرمون سفید شده

سلام خوشکل خانما   صبح فستتون بخیر و شادی  

برنامه امروز من بیشتر بر پایه ی آب محوریه  چند روزه مصرف نونم زیاد بوده و امروز باید جبران کنم

صبحانه یدونه خیار . دو لیوان آب

میان وعده . چایی سبز و یدونه خرما.20 کالری

قبل از ناهار دو لیوان آب

ناهار عدسی بدون روغن و نون 250 کالری و سالاد 30 کالری 

چایی سبز و یدونه خرما 20 کالری

تا قبل از شام 4 لیوان آب 

شام بادمجون کبابی و کلم و کدو اب پز 100 کالری

قبل از خواب یکی دو لیوان آب

تا خود صبح هم تو دستشویی  

سلام گلم نه سخت نیست هر کس بر اساس کارایی که میتونه توی طول یک هفته انجام بده برنامشو اعلام میکنه. ...

سها جونی میگم اوناکه هدفه...کارایی ک روزانه انجام میدیم....ولی چالش ورزشی نفهمیدم !!

ممنون الان نگا میکنم ولی من این هفته پنجرم موردی نداره؟

اشکالی نداره برنامه هاتو بر اساس پریودیت بذار . مثلا خوردن چایی سبز رو قطع کن بجاش دمنوش دارچین ابلیمو رو بذار

یانوع ورزشتو بر اساس چیزی که میتونی انجام بدی تغییر بده

اشکالی نداره برنامه هاتو بر اساس پریودیت بذار . مثلا خوردن چایی سبز رو قطع کن بجاش دمنوش دارچین ابلی ...

توی پنچری نمیشه چای سبز خورد؟

((((((خدایااااااا عاااااااشقتم))))))                                    
سها جونی میگم اوناکه هدفه...کارایی ک روزانه انجام میدیم....ولی چالش ورزشی نفهمیدم !!

اسم کاری که انجام میدیم چالش یک هفته ایه یعنی هرکاری برای کاهش وزنمون توی طول یک هفته. که ممکنه هر هفته متغیر باشه.

شما میتونی برنامه چالش ورزشیت رو هر برنامه ای که خودت قادر به انجامشی بذاری . الان داری کدوم چالش ورزش رو انجام میدی؟

2706