2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804548 بازدید | 290067 پست
زي زي گولو ستون پنجمه😂😂😂

عه جدی😃😃اگه بیتلبیتی کرده اطلاعات سری رو لو داده بگو قیمه قیمش کنم بدم بچه ها صبحونه ی بعد فست بزننش بر بدن😁😁😈😈

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
بچه ها به نظرتون تو ۶ ماه میشه ۲۰ کیلو کم کرد؟!

اره اگه رعایت کنی حداقل ۲۰ کیلو کم میکنی اگه بدنت روال عادی رو بره و همه نکاتو رعایت کنی تقریبا ماهی حدودا ۴ کیلو کم میکنی

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
هنرمند کی بودم من😉😉واسه مامانم کیک درست کردم

دستورش رو میشه برام بفرستی لطفا؟؟

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
سلام دوستای خوبم روز خوبی داشته باشید❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

سلام خانوم گلی😘😘صبحت بخیر 

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
سلام شما خارجی بود ؟؟ نتونست فارسی حرف زد ؟؟؟؟ 😂😂 بیا تپل خوش اومدی 

خخخخخخخخخخخ آره عزیزم من خارجی بود ولی خارج نبود من تپل بود فقط  

من لاغر میشوم.. میتوانم ... میتوانم...میتوانم .... وزن اولیه101 کیلو  من باید بشم 65 کیلو... من لاغرم از امروز که 27 فروردین 1402 هست قسم میخورم که بزودی به وزن ایده الم میرسم و به خودم و اراده ام افتخار میکنم

سلام دوست جونیا صبحتون بخیر و شادی😘😘😘😘💚💙❤💜🧡💛

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
نه نینی که ندارم فعلا داریم درمان میکنیم و هزینه میدیم برا یه نیم وجبی که منت بذاره و بیاد تو دله من ...

عه مگه چند وقته اقدامی عزیزم؟انشالله میاد توکل کن برخدا عزیزدلم🙏🙏🙏

سها جون از این چالشا دیگ نمیزنی.بیایم تاپیکت ورزش کنیم مث اینجا☺

اتفاقا پایه نداشتم واسه همین نذاشتم اینجا دیگه  اگه پایه ای امروز برنامه یک هفته رو بنویسیم و بذاریم تاپیک چالش یک هفته ای توی امضام و  هرروز تیک انجام رو بزنیم. من معمولا روی کاغذ مینویسم میزنم به یخچال که مدام چشمم بهش باشه. 

کدوم چالش ورزش رو داری انجام میدی؟ 

2706