2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804963 بازدید | 290067 پست
بر اساس الگوی گلاوین یاد گرفتی؟ 

گلی من خیاطی رو خودم کنجکاو بودم با لباسا و پارچه های دور ریز یه کمی یاد گرفتم . برا همین میخواستم کمکم کنی ببینم اصلا میتونم برش بدم یا نه 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاهش وزن ۷۰درصدش تغذیه است یعنی با کالری شماری تنها هم وزن کم میکنی حالا مقدارش با توجه به متابولیسم ...

روزی نیم ساعت ورزش شکم میکنم فقط زیاد وقت ورزش ندارم تو خونه انجام میدم

2731
خوش اومدی عزیزم پست اول استارتر رو بخون اگه سوالی داشتی بیا اینجا یکی از بچه ها رو تگ یا ریپلای کن ت ...

ممنون عزیزم.

خوندم.

وزن دقیقمو نمیدونم متاسفانه ترازو ندارم.

ولی حدود68 هستم.

امروزم 1200 تا مصرف کردم ورزشم چون نزدیک پنچری ام نتونسم هنوز.اگه بشه تا قیل خواب یکم ورزش میکنم.

((((((خدایااااااا عاااااااشقتم))))))                                    
سلام خانما.من با کالری شماری تا الان 28 کیلو کم کردم.تو شش ماه تو این شش ماه هیچ قرص ویتامینی نخورد ...

مولتی ویتامین مینرال و زینک آخر شب ها بخور ‌ موقعی‌ که میخوای‌ بخوابی

قرص بیوتین‌ هم بگیر مصرف کن ‌.

تیکر هدفمیییی   
سلام عزیزم توضیحات اول صفحه رو بخون بعد هر سئوالی بود بپرس 

خوندم گلم.

یه سوالم اینه که. من از تیر ماه جسته و گریخته کالری شماری میکردم و صورتم لاغر شده 

خیلی ناراحتم

چکار کنم یکم بهتر بشه؟

2738
خوندم گلم. یه سوالم اینه که. من از تیر ماه جسته و گریخته کالری شماری میکردم و صورتم لاغر شده  ...

اولش همین طوریه صورت خیلی لاغر میشه وبعد از مدتی بهتر میشه‌ 

خیار رو بین میان وعده ی صبحانه تا نهار بخور صورت پر میشه . 

آب زیاد مصرف کن ‌ شب ها موقع خواب روغن نارگیل بزن به صورتت .

ژلاتین هم صبح ها ناشتا روزی یک یا دو تا ق بخور ‌ کالریش رو هم حساب کن . ژلاتین صورت رو پر میکنه 

ژله هم با محاسبه ی کالری مصرف کن 

تیکر هدفمیییی   
اولش همین طوریه صورت خیلی لاغر میشه وبعد از مدتی بهتر میشه‌  خیار رو بین میان وعده ی صبحانه تا ...

ممنون دوستم.

چشم حتما کارایی که گفتی رو انجام میدم

کالری امشبم با۱۱۸۳بسته شد

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
بلخ عزیزم دارن‌  تو مانکن داره بزنی میاره

کرفس دارم قسمت قدم نوشته ۱۲۵۱ و قسمت آب ۷ لیوان و در قسمت کالری اون دایره نوشته ۱۸۴۸ وقتی وزن و قدمو دادم نوشت اینارو یعنی باید ۷ لیوان آب و ۱۸۴۸کالری روزانه استفاده کنم ؟ عدد قدم چیه؟اونو نمیدونم تازه دیروز نصب کردم زیاد بلد نیستم باهاش کار کنم

2706