2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804543 بازدید | 290067 پست
وزن کنی معلوم میشه ‌ من الان نمیدونم

😪😪😪✋😐

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
عصرونه یدونه کتلت خالی خوردم. بیشتر پرتغال یا سیب میخورم واسه عصرونه. ولی امروز یه کلوچه خوردم یبا ...

فکر کردم ناهار وشامت اون اندازه ست.😄

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جانم خیلی کار سختی در پیش داری پس نگران نباش زود در میاد راحت میشی  ولی اینو بدون بچه ها هر ...

اره مریم جون اونکه حق با شماس ولی اگه حرف بزنه و دردش رو بتونه بگه کمتر اذیت میشم دیشب تا صبح بچم ناله کرد

2720
شیرینی خوردم 😭😭😭 ن یکی ن دوتا خوردم ۳تا ۳تا😮😮😮😮 همگی صد لعن بهم بفرستید😄😄😄😄

عیب نداره .خشک یا تر؟منم از دیشب تا الان نون خامه ای جلو چشممه بزرگم هستن همش وسوسه میشم یکی بخورم ک خودمو کنترل کردم گلو دردم دارم.یادم رفته پست تو رو خوندم یادم افتاد ولی بیخیالش

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
چه جالب هردومون دوقلو داریم ازمن ۴سالشونه ولی میرم باشگاه میزارمشون برای شوهرم که نگهشون داره

خوش بحالت من کسیو ندارم تو این شهر مجبورم  بچه هات دختر و پسرت عزیز خدا ببخشه بهت  من تمام اصافه وزنم بخاطر سزارین و درگیر بودن با بچه ها بود و پا ب پاشو میخوردم همه چی 

وزن اول😢😢😢83 😣😣😣و اما رسیدم ب ۷۰😐😐حالا هدف اول۶۸😥😥😥هدف اخر ۶۵🤩🤩🤩انشالله بتونم 
اوووووه ی فلاکس یوقت بهت اسیب نزنه عزیز دل  اخه میگن زیادشم خوب تیس

نمیدونم تا حالا ک طوری نشدم خدا شکر روم میوفته خواهر شوهرم ی فنجون میخوره فشارش میوفته بدجور 

یا قرآن !! روزی یه فلاسک چای سبز؟؟؟؟ ماشاالله؛ خوب نیست در این حداااااا

نمیدونم ولی طوری نشدم تا حالا خخخخخ تو فامیل ب سگ جونی معروفم خخخ

2714
نمیدونم تا حالا ک طوری نشدم خدا شکر روم میوفته خواهر شوهرم ی فنجون میخوره فشارش میوفته بدجور 

اره هم فشار میوفته هم خواب کم میشه....و موهات ریزش پیدا میکنه

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
منم تازگیا حس میکنم بلندتر شدم

لاغر ک بشی قد بلند دیده میشه ادم منم خیلی دوس دارم تو اینه کیف میکنم ولی شکمم لامصب  دیر اب میشه

سلام خانومای باربی.خوبید؟

من از خواب پاشدم 20دقیقه رقصیدم دلم میخواست بیشتر برقصم ولی پهلوم درد گرفت.شماهم موقع رقص پهلودرد میگیرین؟

اگه بعد از ظهر نرفتم خونه مادرشوهرم 20دقیقه دیگه میرقصم.

تیکر لاغریمه امیدوارم به هدفم برسم😍 شروع رژیم 97.10.22وزن اولیه 70❤67/600❤66/600❤65/800❤❤وزن هدف54 
گفتم فعلا می‌خوام این هفته رژیم پروتیین بگیرم فعلا ک هیچی روم جواب نداد حتی شوک  آزمایش ندادم ...

من دوهفته استپ بودم  ۵ روز ول کردم ورزش و کالری رو دوباره گرفتم شروع شد دوباره 

2706