2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804853 بازدید | 290067 پست

سلام به همه روز جمعتون به خیر وخوشی💕😍💕😍

صبحانه من 👇👇

3۰گرم نان سنگک

۲گرم روغن +تخم مرغ+دوتا گوجه👈👈شد املت رژیمی بنده😍😍

ناهار خورش بادمجون دارم😍😍😍😋😋😋

خورش رژیمی بنده از این قراره👇👇👇

بادمجون بزرگ یه دونه___۵۵کالری

روغن دوقاشق غ خوری___۲۵۲کالری

سینه مرغ____۱۵۶کالری

رب گوجه خانگی ۲۵گرم____۱۹کالری

سیب زمینی ۵۰گرم_____۴۵کالری

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

کالری کل خورش بنده 😍 ۵۲۷😍که قراره یه مقدارشو ظهر با۶۰گرم برنج بخورم +سالاد

شب هم بقیشو با ۱۵گرم نون جو میخورم +سالاد فراووون

کالری ناهار من۳۶۰👈👈👈کالری

شام ۲۶۴👈👈👈👈بدون نون +۱۸کالری نان جو

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
الهی ..‌‌‌‌‌...‌...😍😍😍😍😍😍😍 باید صبرکنی تا دوره بیماریت تموم بشه لامصب سرماخوردگی خیلی بده 😒 ...

قربونت برم..اره باید دورش بگذره😚😚😚😚

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی شهرزادم من ۳ تاچالشم تموم شده  چیکارکنم به نظرت برنامه ای داری به من بدی فقط میخوام فرم ...

خودمم میخوام دنبال برنامه بگردم امروز خبرشو بهت میدم حتما فدات

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
نههه هر روز زیاده ‌ دو بار در هفته  کالری ۵ تا ق رو حساب کن اندازش رو بزار کنار بعد همون رو وزن ...

مرسی عزیزم

تیکر لاغریمه امیدوارم به هدفم برسم😍 شروع رژیم 97.10.22وزن اولیه 70❤67/600❤66/600❤65/800❤❤وزن هدف54 
2728
عزیزم به بامداد جون بگو خب آخه برای چی؟ گفتی کم کاری تیروئید نداری؟؟

گفتم فعلا می‌خوام این هفته رژیم پروتیین بگیرم

فعلا ک هیچی روم جواب نداد حتی شوک 

آزمایش ندادم ولی فک نکنم داشته باشم آخه این وزن کم کردم وقت کنم میرم آزمایش میدم این ۴ کیلوی اخرو کم کنم راحت میشم شاید با پروتیین کم بشه

عزیزم ان شالله بهتر بشی مواظب باش کوچولوت نگیره ازت

قربونت برم عزیزم

اره باید ماسک بزنم تو خونه البته اگر کیارش بزاره هی نگه مامان ای شیه😁

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

شهرزاد۹۳# توام سلما خولدی مگه؟؟؟منکه دارم میمیرم 

ینی خاک✋عشختون داره میمیره هیچکدوم نگفتن خرت ب چند😁😐

#بیتلبیتا‍ 

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
شهرزاد۹۳# توام سلما خولدی مگه؟؟؟منکه دارم میمیرم  ینی خاک✋عشختون داره میمیره هیچکدوم نگفتن خر ...

عه چرا اونجا ابی میشه ثبت ک میشه رنگش میره امتحان میکنیم

بیتلبیتا#  

سلام

من چهارشنبه شب مهمون بودم اما حوب بودم و شاید 100کالری بیشتر خوردم 

دیروز خگخ بود راضی بودم اصلا اذیت نشدم

امروز هم کالری شماری دارم

برای ناهار سوپ سبزیجات درست کردم با کمی عدس و جو پرک 

بدون روغن

همراه با سالاد  حسابی و روغن زیتون میخورمش

روزای پنجشنبه و جمعه که خونم راحت تر میتونم کم بخورم

روزای دیگه سر کارم و نمیتونم  نون و اینا نخورم

2706