2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804543 بازدید | 290067 پست
من رسیدم به ۸۰ کیلو🤗ممنون از بامداد عزیزم اگه نبود من این راهو هیچ وقت پیدا نمیکردم😘❤

چقدر طول كشيد؟

🟠گروه نارنجی 🟠 وزن شروع ۸۴ قد ۱۶۳ تاریخ شروع ۱۴دی ۱۴۰۱ وزن هدف ۷۰ ✅.ما هیچ الهی همه تُ :) ♡

سلام دوست جووونیا

من پرخوری دیشبم رو برا خودم شوک حساب کردم...امروز فستم

تو مدرسه همکارام سالاد ماکارانی و برنج خورش بامیه و .... انواع غذاهای رنگارنگ اوردن...چشممو بستم رو همشون.فقط یکی از همکارای صمیمیم گفت اگه از برنج خورشتم نخوری ناراحت میشم یه قاشق خوردم ک دلخور نشه

خوشحالم که تا الان پایبند بودم.

کالری مصرفی تا الان ۳۳۶تا...امیدوارم شبم بتونم خودمو کنترل کنم

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب خودت میگی بشقاب کالری داده بعد میگی وزن ضربدر بیست ؟؟؟ اگه وزنت رو صربدر بیست میکنی درسته و چون ...

منهای ۳۰۰ ک از گشنگی میمیرم مرسی

من تو امضای هرکی صلوات یاسوره ببینم میخونم و لایکش میکنم🤗
سلام دوست جووونیا من پرخوری دیشبم رو برا خودم شوک حساب کردم...امروز فستم تو مدرسه همکارام سالاد ما ...

اوررررين😉😉

🟠گروه نارنجی 🟠 وزن شروع ۸۴ قد ۱۶۳ تاریخ شروع ۱۴دی ۱۴۰۱ وزن هدف ۷۰ ✅.ما هیچ الهی همه تُ :) ♡
2456

عزیزم من فک کردم اگه ورزش نکنیم باید ۱۰۰تا از کالری مجازمون کمتر بخوریم نه ۳۰۰تا😭😭😭😭اینجوری یعنی باید ۹۲۰تا بخورم فقط😣

@ بامداد خمار

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  
2714
سلام عشقا ، عاقا ما با لباس و بدون لباسمون تو وزن امروز ۸۰۰ گرم فرقشه کدومو حساب کنم 😁بامداد خودش گ ...

بدون لباس  

چقدر کم کردی ؟

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
الهه جونم من یه کاربد کردم به جای ۲تا ساقه طلایی ۴تاخوردم که میانوعدم شد۲۲۴کالری البته هنوز تا پرشدن ...

نه عزیزم اشکال نداره شام کمتر بخور 

استرس_ممنوع#  

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
من رسیدم به ۸۰ کیلو🤗ممنون از بامداد عزیزم اگه نبود من این راهو هیچ وقت پیدا نمیکردم😘❤

سلام آفرین 👌😍

قربونت 😘

چرا امروز وزن کردی ؟؟؟؟؟

منهای ۳۰۰ ک از گشنگی میمیرم مرسی

پس منهای صد کن و ورزش کن 

عزیزم من فک کردم اگه ورزش نکنیم باید ۱۰۰تا از کالری مجازمون کمتر بخوریم نه ۳۰۰تا😭😭😭😭اینجوری یعنی ...

نه عشقم اونو گفتم وزن ضربدر بیست منهای  سیصد چون ورزش نداره 

ما که خودمون همیشه وزن رو ضربدر بیست منهای صد میکنیم اینجوری که گفتم ۲۰۰ تا کمتر میشه نه ۳۰۰ 

چون معمولا یک روز درمیون با یکساعت ورزش حدودا۲۰۰ تا میسوزونیم پس از کالری روزای معمولیمون ۲۰۰ تا باید کم کنیم اگه ورزش نداریم روز فست هم که همون ۵۰۰ خگخ هم اشکال نداره تا ۱۰۰۰ باشیم حتی 

ولی بنظرم همون وزن ضربدر بیست منهای صد باشه بهتره ورزش هم داشته باشیم که متابولیسم پایین نیاد 

سه تا چهار واحد  مثلا اگه موز و پرتقاله ۳ واحد ولی میوه های کوچیک تر چهارتا

ممنون

وزن شروع83/800،وزن فعلی 76/500وزن  هدف اول65،وزن هدف دوم55من میتونم به وزن دلخواهم برسم 😆😆😆😆😁😁😁 تاریخ شروع کالری شمار4دی،اخرین وزن کشی6بهمن
چطوریه؟؟؟؟

گذاشتم دستورشو بالاتر

وزن شروع83/800،وزن فعلی 76/500وزن  هدف اول65،وزن هدف دوم55من میتونم به وزن دلخواهم برسم 😆😆😆😆😁😁😁 تاریخ شروع کالری شمار4دی،اخرین وزن کشی6بهمن
2706