2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804543 بازدید | 290067 پست
سلام خانوما.😥حالم خیلی بده غذا خوردن احساسی پدرمو در آورده واقعا نمیتونم جلو خودمو بگیرم...فست هام ...

سلام یاسی جون خوبی 

بنظرم انگیزت کم شده تو رژیم تنها چیزی که باعث میشه آدم با وجود گرسنگی در مقابل غذا ها اراده داشته باشه فقط انگیزه ی قویه

یه هدف و انگیزه ی قوی در نظر بگیر  

فکر کن واسه چی رژیمو شروع کردی هدفت از لاغری چی بوده 

به این فکر کن که سال دیگه همینموقع حست نصبت به خودت چیه  یه آدم خوش اندام و با اراده که قابل تحسینه یا یه آدمی که هنوز اضافه وزن داره نا امیده و باید دوباره شروع کنه دوست داری کدوم باشی ؟

تا الان خیلی خوب بودی ازین ببعد هم میتونی 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
فداتشم عزیزم😚 منم تحقیق کردم گفتن نباید بهش استرس وارد بشه یا با بچه هایی ک جیغ میزنن و پرخاش گرن ...

ممنون از محبتت راس میگی واقعا پدرمون در میاد با این بچه ها امیدوارم وقتی بزرگ شدن قدرمونو بدونن.

❤❤❤❤❤❤❤❤😙😙😙😙😙

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام یاسی جون خوبی  بنظرم انگیزت کم شده تو رژیم تنها چیزی که باعث میشه آدم با وجود گرسنگی در م ...

سلام عزیزدلم فدای تو روز خوبی داشته باشی😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
سلام یاسی جون خوبی  بنظرم انگیزت کم شده تو رژیم تنها چیزی که باعث میشه آدم با وجود گرسنگی در م ...

اره انگیزم کم شده چون هر کس میبینه میگه وای چ لاغر شدی الان خوبی بیشتر ازین لاغر نشو ک استخونی میشی😭😭😭جلوی نون و برنج اصلا نمیتونم مقاومت کنم

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2720

سلام

من ديروز روز اولم خوب

خوب بود

ميتونستم بهترم باشم البته

من ميخوام يه بخارپز بخرم كههم غذاهاي رژيمي بپزم براي خودم و خانواده

و اينكه براي جهازمم قابل استفاده است

نظرتون چيه؟

من به غذاهاي بخارپز علاقه مندم 

نظرتون چيه ؟ بخرم؟

منم مثل تو شدم با یک کف دست نان سیر میشدم ولی حالا با نصف نان هم سیر نمیشم واقعا چرا معده مون ادا مع ...

عزیزم فقط رو انگیزت کار کن من چیزی قوی تر از انگیزه نمیشناسم که اشتها رو‌کم کنه و اراده رو زیاد 

ولی بنظرم اگه میخوای وارد سیکل بارداری بشی بهتره فعلا رو اون تمرکز کنی شاید رژیم بهت استرس بده و فکرت رو مشغول کنه 

فعلا تثبیت باش انشالله زود زود باردار بشی و بعد از زایمان دوباره شروع کن 

الان هر چقدر به رژیم فکر کنی بنظرم استرسش باعث میشه پرخوری عصبی بگیری 

فعلا رو کاری که میخوای انجام بدی تمرکز کن 

البته تو خوردن زیاده روی نکن که وزنت برگرده تثبیت باش 

موفق باشی

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
@بامدادخمار     سلام بامداد جون  میگم من امروز خودمو وزن کردم چون پریود بودم گفتم ...

سلام گلم 

نه تو تثبیت تا دوکیلو اضافه شدن هم طبیعیه 

تو استپ هم همینطور

اگه فرم دهی کار میکنی ممکنه سایزت کم بشه و وزنت زیاد که بازم طبیعیه 

منکه یکشنبه گفتم شوک بگیر عزیزم 

2714
سلام خانوما.😥حالم خیلی بده غذا خوردن احساسی پدرمو در آورده واقعا نمیتونم جلو خودمو بگیرم...فست هام ...

سلام یاسی خوبی عزیزم.....ـاجی ب این لباس عروسای خوشگل فک کن بخدا الان همه سایز کوچیکن لباس عروس منو از هزار جا گشتد کردن ابروم رفت

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
سلام عزیزدلم فدای تو روز خوبی داشته باشی😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚

سلام عشقم قربونت 😘😘♥️♥️

تو هم همینطور 🌺🌺

عزیزم فقط رو انگیزت کار کن من چیزی قوی تر از انگیزه نمیشناسم که اشتها رو‌کم کنه و اراده رو زیاد  ...

سلام عزیزم خوبی...روز خوبی داشته باشی

من اصلا نمیتونم کالری مجازمو پر کنم نهایت ۱۳۰۰ تا تازه ورزشمم دیگه کم نمیکنم....۳۰۰تاش باز میمونه نمیدونم چرا اینطوری میلم نمیره ب چیزی

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
سلام من ديروز روز اولم خوب خوب بود  ميتونستم بهترم باشم البته من ميخوام يه بخارپز بخرم كههم ...

سلام آفرین 

من اینو دارم خوبه 👌

ولی غذای بخار پز دوست ندارم 😅

سلام یاسی خوبی عزیزم.....ـاجی ب این لباس عروسای خوشگل فک کن بخدا الان همه سایز کوچیکن لباس عروس منو ...

😂😂😂راس میگیا...برا منک فک نکنم کلا پیدا بشه

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

سلام .امروزفسته من تاحالا هیچی نخوردم 😁

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2706