2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804964 بازدید | 290067 پست
عزيزم حالتى ميفهمم زن داداش منم مث شماس،بميرم براش هرچي بازدارنده ميشد سقط ميكرد😭😭الان دكار گفته ب ...

مرسی عزیز دلم

من دیگه همه بررسیها رو انجام دادم

همه توصیه ها شده

قرصا مشخص شده است

فقط باید سیکلم شروع بشه و قرصا تو دفترچم نوشته بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها آب کرفس قبل از خواب میشه خورد ؟ چه موقع بخوریم بهتره

راسته كه ميگن لاغر كننده اس؟

🟠گروه نارنجی 🟠 وزن شروع ۸۴ قد ۱۶۳ تاریخ شروع ۱۴دی ۱۴۰۱ وزن هدف ۷۰ ✅.ما هیچ الهی همه تُ :) ♡
2728

چرا هرسري كه من ميام تايپيك انقدر خلوته😡😡اينجوري باشه قيد رژيمو ميزنم ميرم چيپس با موسير بخورم😋😋😋

🟠گروه نارنجی 🟠 وزن شروع ۸۴ قد ۱۶۳ تاریخ شروع ۱۴دی ۱۴۰۱ وزن هدف ۷۰ ✅.ما هیچ الهی همه تُ :) ♡
ام البنین چیشده 😯  ببین واقعا قسمتت این نیست دیگه خودتو درگیرش نکن

چند وقت بود پس داده بودم چیزامو پریشب باز باخودش بحثم شد وتموم کردم اونام امشب پس آوردن

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
2738
نه گلم این چه حرفیه . دوست جونی خودمی 😘😘😘

فدات عشقم       

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

@دوباره_زندگی    

خوب قربونت چرا ناراحتی.میدونم اذیت شدی ولی توکلت ب خدا باش و با انرژی ادامه بده .انشاالله بدون مشکل و خیلی راحت حامله بشی این ماه 💟💟💟و حاملگیت تا نه ماه ادامع پیدا کنه و کوچولوت ب سلامت ب دنیا بیاد.دلت قرص باش خدا هواتو داره

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
ام البنین چیشده 😯  ببین واقعا قسمتت این نیست دیگه خودتو درگیرش نکن

چند وقت بود پس داده بودم چیزامو پریشب باز باخودش بحثم شد وتموم کردم اونام امشب پس آوردن

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
چرا هرسري كه من ميام تايپيك انقدر خلوته😡😡اينجوري باشه قيد رژيمو ميزنم ميرم چيپس با موسير بخورم😋😋 ...

نه نه این کارای زشتو نکنیااااااااا       

@نیییییییکی       نیییکیییی اینو بزنش ببین چی مییییییییگه    

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
جای منم بخور 😋😋😋😂😂

حالا جفتتونو میزنمممممممممممم     

2706