2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804967 بازدید | 290067 پست
شهزاد جوووون ببین قابل قبول هس؟؟؟ @شهرزاد۹۳      

خیر ۱۰۰ تا ازش کم کنی میشه ۴۰۰ تا باید ی چالش دیگه انجام میدادی ننه جنگه 😋😂😂

حالا چون دیر رسیدم مجبورم قبول کنم دیگه چکار کنم 😅

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این چالش عالیه

از بازار میتونم دانلود کنم عزیرم؟

روری چند تا چالش میری ؟

باردار نیستم تیکر لاغریمه😄تاریخ و وزن شروع رژیم:97/7/15.....103.5😭😭تاریخ و وزن هدف تا عید:83,5😥😥.وزن هدف نهایی:70😎😎من میدونم که ایندفعه دیگه میتونمممممم🙌وزن من97/10/2.....96😓
 چالش female fitness

از کجا دانلود کنم؟

باردار نیستم تیکر لاغریمه😄تاریخ و وزن شروع رژیم:97/7/15.....103.5😭😭تاریخ و وزن هدف تا عید:83,5😥😥.وزن هدف نهایی:70😎😎من میدونم که ایندفعه دیگه میتونمممممم🙌وزن من97/10/2.....96😓
2728
سلام خدا قوت خواهر یه سوال دارم ۸۰۰ تو یه دفعه میری چقدر طول میکشه ؛ شیبم میری؟؟ ویبراتور داره دسگات ...

سلام عزیزم ممنون 

نه بدون شیب میرم اره پشت سر هم میرم وسطش یه ابی خرمایی چیزی مسخورم ضعف نرم 

نه ویبراتور نداره 

2738
زیارت قبول عزیزم . انشالله حاجت روا شب😘😘😘😘التماس دعا

ممنون عزیزم.محتاجیم ب دعا.قبول حق باشه.برای همه تون دعا کردم ومیکنم.

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
سلام سلام صبح قشنگتون بخیر خوبین؟ من از بیرون پتو گوش شیطون کر زبونم لال سرحال و به دور از مریضی ...

سلام مائده جونم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خداروشکر که بهتری عزیزم حالا امروز زیاد کار نکنی فک کنی سالم شدی بیفتی به جون خونه 😒😒😒 استراحت کن

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

سلام خانوماي مهربون.من جز گروهتون نيستم ي سوال دارم اينك مثلا اگ كسي هرروز بايد ٢٠٠٠كالري دريا فت كنه و بياد ١٠٠٠كالري مصرف كنه ولي اين هزار كالري همش از گروه كربوهيدرات باشه چاق ميشه يا نه؟؟با توجه ب اينك كالري دريافتي  نصف شده

2706