2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804541 بازدید | 290067 پست
قربونت برم عزیزم نه بابا من اصلا بهش فکرم نمیکنم وقتی دوستای خوبی مثل شما ها دارم حالا اون یه نفر می ...

تولدت مبااااااااارک ایشالا 120 ساله بشی عزیزم

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به خاطر همون سرماخوردگی😔😔

عزیزممم😟😟😟😟 خیلی مراقب خودت باش .امسال من هرکی رو میبینم سرماخورده هنوز خوب نشده. منخودمم خوب شدم ولی سرفه ولم نمیکنه

لامصب ویروسا جون سخت شدن. 😡 شایدم ما بیجون شدیم😞

عزیزم رفتی خونه بیشتر بخودت برس بدنت ضعیف شده اینجوری اذیت میشی 

2456
عزیزم به احتمال زیاد بیشتر ازین کم کردی  مبارکه عزیزممم😙😙😙

فدات بشم برا ت هم مبارکا باشه

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 
از وقتی لاغر شدم بدنم خیلی ضعیف شده  خودم حس میکنم به شدت سرمایی شدم

پس خودتو تقویت کن خواهر سعی کن چیزای مقوی بخوری البته میدونم میخوریا ولی بازم بیشتر به خوراکت توجه کن عزیز دلم😙😙😙😙😙😙😙😙

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2714
سلام شکوه جونم صبحت بخیر عزیزم تولدت مبارک انشااله ۱۲۰ ساله بشی کنار دختر گلت مهربونم امروز خیلی شا ...

عزززززززیززززززمی مهربونم سلامت باشین قربونت بشم .به همچنین شما خوشگلم.🌹🌹🌹🌹🌹

من 800 گرم وزن کم کردم اما سایزم عوض نشده. چرا یعنی آیا؟!

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
عزيزم ميگم جريان اين تخما چيست ؟؟ ب من هم وگو؟؟؟؟

آهاااااا جونم برات بگه که 😆😂 این تخمای ما جریانا بسیار داره 😆 در زمانهای قدیم روزی  ابن بطوطه ..😂😂😂 😆😆

عزیزم برو توی امضام چالش یک هفته ای ص 10 دستورشو گذاشتم واسه آب شدن جربی دور شکمه 

عزیزممم😟😟😟😟 خیلی مراقب خودت باش .امسال من هرکی رو میبینم سرماخورده هنوز خوب نشده. منخودمم خوب شد ...

چشم حتما 

متاسفانه نمیخوام سربار مامانم بشم برای همین حتی نمیدونن اومدم سرم زدم

فکر کن تنها اومدم

واسه همین جون غذا درست کردنم ندارم

شوهرمم تا غروب سرکاره😞

عزیزم انشالله تو هم سرفه هات زودتر خوب شه

2706