2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804552 بازدید | 290067 پست
خب عزیزم اگه واقعا برات سخته نگیر . فستارو زیر 1000 ببند و کم کم تو وزنای پایینتر فستتو با 500 ببند

سها جونم سلام خوبی میشه لطفا سوالمو جواب بدی مرسی گلم یکم بالاتر نوشتم 

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم همینه☹️☹️ انشالله خدا اجرش رو بده بهتون  منم شوهرم هرچی بی احترامی میکنن فقط سکوت می ...

شوهر من که فکر نمیکنه دارن بی احترامی میکنن😂 کاش لااقل فکرشو میکرد یکم دلم خوش بود 😒خدارو شکر که شوهرتون موفق تر از بقیست

شوهر منم تحصیلاتش بالاتر از بقیست و شغلش اداریه وگرنه پول بقیه بیشتر از اینه😂😂😂 پول خیلی خوبه خیلی😆😆

2720
من اومدم سرم زدم الانم سرم تو دستمه😞

سلام مائده جونم 😍😍😍😍

الهی فدات شم ایشااله زودتر خوب بشی این بار دومه سرما میخوریا خیلی مراقب خودت باش 😘😘😘😘😘😘

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
سلام بچه ها خوبید دیشب گفتم روز 4پری هستم منم ک مشکل دارمو الان 4روزه اوله ولی خب خیلیییی کمه همیشه ...

عزیزم به احتمال زیاد بیشتر ازین کم کردی 

مبارکه عزیزممم😙😙😙

2714
میبینی مریم جون سرما منو دوست داره مثل اینکه😭😭😭

عزیزمی سعی کن با کسایی که سرماخوردن در تماس نباشی 

من بیچاره که از ترسم جایی نمیرم تازه همش میترسم دختر بزرگم از دوستاش تو مدرسه بگیره بعد ماهم بگیریم خیلی سخته آخه 😥😥😥

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
بچه ها اگ امروز سکته نکنم نمیرم بخدا تا صد ساله دیگه زنده میمونم پارسال همین موقع خونه مادر شوهرم ک ...

وااااای الی من 8سال با مادرشوهرزنذگی کردم سه ماه جداشدم یعنی پیرشذم پیر بخذا قسم کشتنم من زنذگیم رو احترامه همیشه میگم ومیخام تواین دنیا بااحترام زنذگی کنم با همه اذمها خداییش 32سالمه ب نوزادم حتی احترام میزارم امااین لامصب چ بلاهایی ک سرم نیاوردن عید گوشیمو ازپسرم گرفته بودن و پیامامو خونده بودن حالا ببین چی ازاین بیشتر ادمو اتیش میزنه من هیچی نگفتم ب وجود کثیفشون اما شوهرم بشون گفت فقط ب شوهرم فرصت دادم تااخر شهریور ک زمینتو بفروش جدام کن یاایتک طلاق فقط یک کلام شوهرمم خانوادشو خوب شناخت تواین 8سال همیشه میگفت هیچوقت فکرش نمیکردم خانوادم انقدر گرگ باشن ی جاری دارم 15ساله با خانواده شوهرم قهره باورتون نمیشه دخترشو 1/5سالکی دیدن الان دختره 15سالشه دخترخالشونم هست اماببین چ کردن باش ک دخترخالشون 15ساله نمیادو نخواهد امد ارزو میکنم فقط خدا رهات کنه ک من 3ماه دارم میفهمم زندگی یعنی چی 8سال عمرم تلف شد 

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 
2706