2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804541 بازدید | 290067 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم مبارک باشههههه😍😍😍

مرسی عشقممم

سها باورت میشه من یه فست درست نگرفتم.همشو از عصر به بعد به بدترین شکل خراب کردم

دیگه نمیخوام فست بگیرم مثل ادم بخورم بهتره تا شب حمله کنم به غذا  

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
2456
مرسی عشقممم سها باورت میشه من یه فست درست نگرفتم.همشو از عصر به بعد به بدترین شکل خراب کردم دیگه ن ...

خب عزیزم اگه واقعا برات سخته نگیر . فستارو زیر 1000 ببند و کم کم تو وزنای پایینتر فستتو با 500 ببند

خب عزیزم اگه واقعا برات سخته نگیر . فستارو زیر 1000 ببند و کم کم تو وزنای پایینتر فستتو با 500 ببند

زیرر۱۰۰۰ هم نمیشه نهایت ۱۲۰۰  

به شدت وقتی محدود میکنم خودمو حریص میشم وگرنه در حالت عادی شاید انقدر برام مهم نباشه.مطمئنم اگه فست ها رو میگرفتم خیلی زودتر وزنم کم میشد

سها ۴ کیلو دیگه دارم تا دو رقمی شدن  

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
آفرین عزیزم عالیههههههه😍😍😍😍😍😍

مرسی گلم دیشب نمیخواستم وزن کنم گفتم تا هفته دیگه بمونه اما انگیزه نداشتم گفتین وزن کن الان خیییلی انرژی گرفتم خداروشکر 

وزن شروع ۸۳ وزن فعلی ۸۰ و ۷۸،۵۰۰ و  هدف ۶۸ انشالله من میتونم ...😣ب وزن ۶۳برسم🤩😍🤩
2714
عزیزممم😂😂😂  تو و شهرزاد جون نمونه ی بارز دوتا تثبیتی موفقید😙😙😙😙

نه بابا حالا شهرزادو بگی چرا تازه ۱ کیلو هم کم کرده تو تثبیت 😊😊😊 من که یک کیلو اضافه کردم😁

ولی سها جون خودمو تو اینه میبینم فک میکنم جم تر شدم ولی سایز که میزنم همونم 😑 فک کنم توهم زدم😀

وقتی شهرزادو میبینم اینقد ورزش میکنه بخدا اینقد انرژی میگیرم که نگو خدا خیرش بده کلی انگیزه میده به آدم.

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
حالا شما با مادرشوهراتون زندگی میکنید وضعتون اینه ما هم که زندگی نمیکنیم همین وضعو داریم من خودم دی ...

شوهر منم همینه☹️☹️

انشالله خدا اجرش رو بده بهتون 

منم شوهرم هرچی بی احترامی میکنن فقط سکوت میکنه بازم کاری از دستش بربیاد انجام میده براشون ولی دارم میبینم از خواهر برادراش موفق تر تو زندگی و کارش

خدایا شکرت برای تو دلیم ، خودت نگه دارش باش

سلام بچه ها خوبید دیشب گفتم روز 4پری هستم منم ک مشکل دارمو الان 4روزه اوله ولی خب خیلیییی کمه همیشه بعد پنج روز چنان وحشتناک میشه بیاوببین امروز وزن کردم 600گرم کم کردم بنظرتون بیستر کم کردمه و مال ورم پری هست ک نشون نداد ترازو ؟

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 
سلام بچه ها خوبید دیشب گفتم روز 4پری هستم منم ک مشکل دارمو الان 4روزه اوله ولی خب خیلیییی کمه همیشه ...

سلام عزيزم،،، مرسي ك جواب دادي،،، اره مال همونه قشنگ يك كيلو رو كم كردي😇😇

2706