2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804543 بازدید | 290067 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم هفته ی پیش ۶۳,۳۰۰بودم این هفته شدم۶۲,۶۰۰هووووورررررراخوشحالم💃💃💃💃💃

سلام گلم آفرین عالیه 👌😍

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

سلام 

صبحتون بخیییییر دوست جونیا

من هفته ی پیش‌ پنچر بودم وزن کشی نداشتم و الللللبته بشدت تو هفته ی قبل رعایت نکردم میشه گفت از دیروز دوباره شروع کردم رعایت کردن

دو هفته ی قبل ۷۱.۸۰۰ بودم این هفته ۷۰:۵۰۰

من با اراده ی قوی میتونم از پسسسسسششش بر بیام    میدونم که میتونم  شروع‌ رژیم ۹۷/۰۸/۲۷                                                           وزن اولیه ۷۴:۲۰۰                                                                        وزن فعلی»»»»۷۳:۳۰۰»»»۷۱:۸۰۰»»»» ۷۰:۵۰۰                               وزن هدف اول : ۷۰                                                                        وزن هدف دوم  : ۶۵                                                                      وزن هدف نهایی  :   ««««    ۵۹   »»»»
2456

سلام باربی های خوشگلم صبح قشنگتون بخیر کاهش وزناتون مبارک .😍😍😍😍😍😍

بچه ها امروز تولدمه ده دقیقه پیش شوهرم رفت سرکار من براش روی کاغذ نوشته بودم بابام میان دنبالم میبرنم خونشون شما هم شب بیاین اونجا حتی یه جمله دو کلمه ای تولدت مبارک هم ننوشته بود.

با اینکه میدونه تولدمه چون دیروز مامانم بهش زنگ زده گفته اگه خودتون برنامه ای برا تولد شکوه ندارین بیاین خونه ما .حالا نمیدونم شاید هم میخواد مثلا غافلگیرم کنه که کلا این کارا ازش بعیده😅😅😅😅😅😅😅

مشترک گرامی،

سالروز تولدتان مبارک.

بسته اینترنتی 200 مگابایتی ویژه روز تولد برای شما فعال شد.

مدت اعتبار این بسته 1397-09-26 08:00:58 به پایان می رسد. برای استفاده از بسته اینترنت خود، سرویس دیتا در دستگاه خود را یکبار خاموش و مجدد روشن کنید.

خدایی دم رایتل گرم حداقل اون به یادم بود . 

رایتل همون یار قدیمی .....همون عشق صمیمی.

2714
سلام باربی های خوشگلم صبح قشنگتون بخیر کاهش وزناتون مبارک .😍😍😍😍😍😍 بچه ها امروز تولدمه ده دقیق ...

تولدتتتتتتت مبارک انشالله که سالهای سال با شادی‌ و سلامتی زندگی کنی

مهم نیست کی تبریک نمیگه امروز روزه توعه مهم کسایی هستن که بهت تبریک میگن بخاطر داشتن پدر مادرت و اینکه برات ارزش قایلن خوشحال باش و خدا رو شکر کن

امروز روز توعه با سپاسگزاری برای همه ی چیزهایی که داری ( حتی شوهری که تبریک نمیگه ولی هزتر تا حسن دیگه داره ) همه ی انرژی های مثبت دنیا رو جذب کن 

من با اراده ی قوی میتونم از پسسسسسششش بر بیام    میدونم که میتونم  شروع‌ رژیم ۹۷/۰۸/۲۷                                                           وزن اولیه ۷۴:۲۰۰                                                                        وزن فعلی»»»»۷۳:۳۰۰»»»۷۱:۸۰۰»»»» ۷۰:۵۰۰                               وزن هدف اول : ۷۰                                                                        وزن هدف دوم  : ۶۵                                                                      وزن هدف نهایی  :   ««««    ۵۹   »»»»
سلام باربی های خوشگلم صبح قشنگتون بخیر کاهش وزناتون مبارک .😍😍😍😍😍😍 بچه ها امروز تولدمه ده دقیق ...

تولدت مبارك

ان شالله هميشه شاد و خوشبخت باشى ❤️❤️❤️❤️❤️

امروزم يه روز عاااااالى باشه برات

سلااااااااام  صبح قشنگ دوستای خوشگم به خیر و خوشی❤

امیدوارم امروز خدای مهربون بهترین تقدیرو براتون رقم بزنه❤❤

دیروز روز فوق العاده ای بود برام😍همشم به خاطر انرژیه مثبتی بود که از  طرف شما خوشگلا گرفتم❤❤❤    

کاهش وزنای همتونو پیشاپیش تبریک میگم ایشالا کاهشای تپلی داشته باشید ❤❤❤❤    

امروز برای من روز خیلی خوبیه بهترین روز عمرم 🧡خدای مهربونم  ۵ ساله پیش فرشته ای رو  تو تقدیرم قرار داد  که بهشت و روی زمین تجربه کردم کنار این پرنسس زیبا 😍

امروزم به انرژی مثبت همتون احتیاج دارم عزیزای دلم تا بتونم یه روز خوبو برای جوجه خوشگل  اخر پاییزم  بسازم 🧡🧡🧡🧡

2706