2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804851 بازدید | 290067 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شکوه جونم lose belly fat مرتب انجام بده قاتل پهلوعه با دراز نشست

باشه عزیزم چشم من متاسفانه این چالشارا نمیتونم هر روز پشت سر هم انجام بدم یک روز که انجام میدم دو روز بینش وقفه میوفته از بس کی همش موقع چالش رفتن این گلنوش گوشی را برمیداره پرت میکنه این طرف اون طرف.

2728
مرسی عزیزم من وقتی میبینم هی استپ میشم خوب کم نمیکنم کلا نا امید میشم ولی فعلا که دارم ادامه میدم&nb ...

درسته گلم.ان شالله زود میری تو تثبیت.

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
همه چی ازین شروع میشه که ادم میگه امروز بخورم فردا جبران میکنم...فردا ی چیزی میشه نمیتونه جبران کنه. ...

واقعن که مث حقیقته🤗🤗ایشاله که همهگی به وزن دلخواه برسیم .تو که رسیدی عزیزم خداروشکر

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
سلام عزيزم ب نظر من ك نرو ديگه باهاش،،، تو خونه چجوري پياده روي ميكني؟؟ چند دقيقه؟؟

سلام دیانا جونم مرسی ک جوابمو دادی عصری پیام داد ک من نمیتونم بیام امروز کلا دیگ نمیزم باهاش توخونه 40دیقه پیاذه روی میکنم با کفش ورزشی و اهنگ باهنذفری گوش میذم زمان زود واسم میگذره هر 20دیقه پیاده روی 5دیقه چرخونک میزم 

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 
سلام عزیزم ‌ داره بازی در میاره عزیزم باهاش نرو ‌ شل کن و سفت کن در آورده ‌. خودت رو اسیر نکن ‌ اگه ...

سلام نیکی جونم اره واقعا گل گفتی بدتر نظم ورزشمو بهم زد دیگ عمرااگ باهاش برم توخونه ورزش کنم خیلی بهتره

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 

امشب رو با 500بستم +40دقیقه پیاده روی تند+10دقیقه چرخونک  روز چهارم پری هستم امافردا وزن میکنم ببینم چه کردم 

2706