2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804833 بازدید | 290067 پست
از روزی  ۵۰ تا شروع کردم بعد دو هفته رسوندم به روزی ۳۰۰ تا اما بعد تثبیت یک روز درمیان ۳۰۰ تا م ...

آخه اونروز پرسیدم یکی از بچه ها گفت برا سوزوندن۵۰۹کالری باید ۱/۱۵دقیقه درازنشست برم که میشه تقریبا هزارو دویستا درازنشست🤔🤔🤔چجوری با ۳۰۰تا اینهمه میسوزونی عزیزم🙂

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلیییی پهلو داشتم واقعا پوستم کنده شد تا اب شدن قشنگ انگار کمربند اهنی داشتم 

خخخخخ.خوش به حالت .اراده خیلی مهمه🙄

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
2728

من اشتباه اولم این بود تردمیل و ترک کردم

اشتباه دوم هدف بزرگی انتخاب کردم...حجم زیاد کارا رو تو برنامم گذاشتم....نتیجه شد این

از طرفی اوضاع کارم اشفتس....نیاز به ارامش دارم...سعی میکنم بیشتر بگو بخند کنم تا فشار نیاد بهم ایشالا اگه خدا بخاد این پروسه طی شه

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
چاکلتم 😂😂دیگه فردا گزارش ورزشتو نبینم با من طرف نیستی با نخلم طرفی😂😂😂🙈🙈🙊🙊

به روی چشم

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
آخه اونروز پرسیدم یکی از بچه ها گفت برا سوزوندن۵۰۹کالری باید ۱/۱۵دقیقه درازنشست برم که میشه تقریبا ه ...

عزیزم من اینو قبول ندارم خودمم اینجوری حساب نمیکنم به نطرم گیج کننده است... من که فقط با دراز نشست نمیسوزونممم.اصلا کالری سوزی دراز نشست و چرخونک رو حساب نمیکنم اونا رو فقط میزنم که شکمم سفت بشه و چرخونک که کمرم باریک بشه. برای حساب کالری سوزوندم چندتا چالش با هم انجام میدم اخر هرچالش بهم میگه اینقد سوزوندی من از هر کدومش ۱۵۰ تا کم میکنم بعد سوزونده ی همه چالشا رو جمع میکنم میشه مجموع سوزوندم.

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
آخه اونروز پرسیدم یکی از بچه ها گفت برا سوزوندن۵۰۹کالری باید ۱/۱۵دقیقه درازنشست برم که میشه تقریبا ه ...

بعد مهم نیست چندکالری خورده باشم به خودم میگم این برناممه بااااید تحت هر شرایطی اجراش کنم چه ۶۰۰ تا بخورم چه ۱۲۰۰ تا

من اشتباه اولم این بود تردمیل و ترک کردم اشتباه دوم هدف بزرگی انتخاب کردم...حجم زیاد کارا رو تو برن ...

عزیزم اره یکم فکرتو ازاد کن گرفتاری همیشه هست تمومی نداره...

خخخخخ.خوش به حالت .اراده خیلی مهمه🙄

هممون اراده داریم فقط باید با جدیت جلو بری اگه واقعا چیزی رو بخوای باید سختی بکشی  تا بهش برسی سخت کوشی همیشه جواب میده... نباید به خودمون اجازه ی تنبلی بدیم اگه ی بار شل بگیریم دیگه هی شل و شلتر میشه 

همه چی ازین شروع میشه که ادم میگه امروز بخورم فردا جبران میکنم...فردا ی چیزی میشه نمیتونه جبران کنه..فردا یکی میبینه  که میگه چرا میخوای لاغر کنی خیلی خوبیااا..دوباره همینطوور ادامه پیدا میکنه یهو به خودمون میایم میبینیم ۱۰ کیلو اضافه کردیم...از اول نباید وا بدی..فقط به هدف فک کنی و اینکه هر چیز با ارزشی راحت بدست نمیاد...

عزیزم‌گفتی که غذاهای آبپز میخوری میشه بگی چیا میخوری؟

کدو.سیب زمینی.تخم مرغ.گل کلم.هرچی سبزیجاته اب پزمیخورم.فقط گوشت وکبابی میکنم.وبیشترشیرودارچین میخورم.چای سبزوساقه طلایی ومیوه کلاخوراکم همینه روغن اصلا مصرف نمیکنم جزهفته ای ۵قاشق برنج که مصرف میکنم

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

بچه ها تو برنامه مانکن ی جا هست نوشته چالش کلی در حال انجامش هستن مثلا نوشته کاهش وزن ۳ کیلو تا ۱۵ روز اینا چطوریه ؟؟؟؟؟؟یکم توضیج میدین 

وزن شروع ۸۳ وزن فعلی ۸۰ و ۷۸،۵۰۰ و  هدف ۶۸ انشالله من میتونم ...😣ب وزن ۶۳برسم🤩😍🤩
2706