2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804813 بازدید | 290067 پست
بچه ها مسخره نکنیدها، من مدتها عادت کرده بودم غذا و هله هوله می خوردم خوشحال و شنگول میشدم حالا غذا ...

اینجور مواقع بشین حسابی به این فکر کن که اندام متناسب چقدر زیباس، این خوراکیای خوشمزه فریبی بیش نیست، یه لحظه بهت لذت میدن و مدتهاااا پشیمونی، تو عقد و عروسیا و مهمونیا همه لباسای خوشگل میپوشن با اندامای زیبا، اونجاس که آدم به خودش لعنت میکنه که چرا چیزای خوشمزه خورده و چاق شده.....

حالا من خودمم 18 کیلو اضافه وزن دارما؛ اما مواقعی که یه چیز خوشمزه میاد خونه، با خودم به این چیزا فکر میکنم. این تاپیک هم عزیزم خدای انگیزه هست. اصلا پستهای این تاپیکو که میخونی هی با خودت میگی نکنه من از بقیه عقب بمونم؟ چون همه در حال لاغری هستند. اینجا انگیزه ی گروهی میدن و این عالیه

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
هیچی ماهم وقتی همه چی میخوردیم شادو شنگول 😀😀😀😀😀😀😀😀😀میشدیم ولی وقتی لباس میپوشیدیم و میخواست ...

وای دقیقا همینه 

لایک

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام چطوریدبچه ها من هرروز صب پامیشدم وپیاده روی میکردم توخونه خیلی عالی بودم چندروز پیش یکی ازدوستا ...

سلام عزيزم ب نظر من ك نرو ديگه باهاش،،، تو خونه چجوري پياده روي ميكني؟؟ چند دقيقه؟؟

سلام بامدادجون من وزنم56ونیم هست میخوام برسم به ۵۲چطوری کربوهیدرات روکم کنم قدم ۱۵۳هست .

باید تگش کنی عزیزم تا ببینه سوالتو

@بامدادخمار    عزیزکم این دوستمون راهنمایی میخوان

2728

من تااینجا۴۸۱کالری مصرف کردم نه عصرانه دارم نه شام عصرهم میرم باشگاه امروزفست هم هستم

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
سلام بچه ها من وزنم ٥٣بود الان شده ٥٢ ميخوام با رژيمم كه خودم گرفتم همه چي خوردم شبها شام پلو ن ...

عزی زم سایز بخوای خوب کنونی باید ورزش کنی ‌ 

لاغر میشی بدون ورزش ولی شل و ول‌ لاغر میشی ‌ .

تیکر هدفمیییی   

خوشحالیم اینه که یه لباس داشتم خیلی تنگ بود باشلوار ستش امروز صبح تنش کردم اینقد ازاندامم راضی بودم دارم حس میکنم لاغرتر شدم وشکمم کوچیکتر 😁

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
سلام شهرزاد جان. مثل این که شما برنامه برای جلوگیری از شل شدن پوست دارید. از کجا میتونم بخونم مطالب ...

عزیزم اره این لینک تاپیک صورته

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2116419/راهکارای-برای-پرشدن-صورت?postId=75799385

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
شما کدوم مدل سویا را میخورید؟ اون که داخل ماکارونی میریزیم یا اونکه خشکبار فروشیا دارن و شبیه لوبیا ...

من تو مایع ماکارونی میریزم همین سویا بسته بندیا رو گاهی هم دونه سویا آجیل میخورم ولی کم.

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
عزیزم اره این لینک تاپیک صورته https://www.ninisite.com/discussion/topic/2116419/راهکارای-برای-پرش ...

خیلی خیلی ممنونم گلم 

چاکرات پتاسیم     

سلام چطوریدبچه ها من هرروز صب پامیشدم وپیاده روی میکردم توخونه خیلی عالی بودم چندروز پیش یکی ازدوستا ...

سلام عزیزم ‌

داره بازی در میاره عزیزم باهاش نرو ‌ شل کن و سفت کن در آورده ‌. خودت رو اسیر نکن ‌ اگه میخوای پیاده روی کنی خودت برو یه بار هم بهش پیام دادی دیگه بهش نگو به نظر من 

تیکر هدفمیییی   
من تو مایع ماکارونی میریزم همین سویا بسته بندیا رو گاهی هم دونه سویا آجیل میخورم ولی کم.

سویای آجیلی که شکل لوبیاس چه خاصیتی داره؟ البته من شنیدم استروژن زا هست

قدم ۱۶۰ دوماه طول کشید از ۶۶ شدم ۵۵.اما اصلا پرخوری نداشتم ورزشم خیلی میکردم نون و برنجم خیلی کم می ...

عزیزم یعنی دو ماه اول ماهی 5 کیلو ؟

2706