2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804962 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا منکه تا چند روز پیش نمیشد جلو خودمو بگیرم چندروزه هیچی نمیتونم بخورم.خیلی بخورم ۳۰۰کالریه.امشب ...

مرسی عزیزم من وقتی میبینم هی استپ میشم خوب کم نمیکنم کلا نا امید میشم ولی فعلا که دارم ادامه میدم 

ازین هفته هم سفت و سخت چسبیدم از فردا هم که میرم باشگاه ایشالا زود ۵ کیلو رو کم کنم برم تپبیت

منم یکم عصبی شده بودم سرگیجه و تهوع گرفته بودم دیروز کالری شماری نکردم شام دیروزم یه کف گیر برنج و یکم ته دیگ خوردم . بعضی وقتا آدم کم میاره بهتره که خیلی فشار نیاریم به خودمون بعضی وقتا لازمه بخوریم 😋😋تا عصبی نشیم 

مرسی عزیزم 😘

2728
😀😀😀😀اول رژیم دعوا و تهدید لازمه هنو مونده تا کتک بخوری

من ک خودمو گاز میگیرم  🤣🤣🤣چه ب کتک  بکشو لاغرم کن 😣😣😆😆

وزن شروع ۸۳ وزن فعلی ۸۰ و ۷۸،۵۰۰ و  هدف ۶۸ انشالله من میتونم ...😣ب وزن ۶۳برسم🤩😍🤩
ممنون عزیزم منم تب و لرز کردم سرمم داره میترکه یه دستم دستماله یه دستم اسپری 🤕🤒🤒🤧ولی وقت استراحت ...

سلام اوه چ سرت شلوغه از الان اتلیه شب یلدا؟!

منم صب زود با بچه هام عکس گرفتیم هر سه مون لباس زرشکی😆😆😆

خیلی قشنگ شد عکسای مهدشون عالیه

قشنگ معلومه بعضیا قرار بوده سقط بشن😏😏😀

امروز روز فست واسه صبحانه دوتا خرما چای سبز خوردم کالری شمار مانکن کربوهیرات رو قرمز زده واسه اناللیز بشقابم چراااااااااااااااا؟؟؟؟

وزن شروع ۸۳ وزن فعلی ۸۰ و ۷۸،۵۰۰ و  هدف ۶۸ انشالله من میتونم ...😣ب وزن ۶۳برسم🤩😍🤩
2738
خیلی بهترم خداروشکر الان فقط بدن درد دارم و وقتی سرفه میکنم پایین قفسه سینه ام درد میگیره ولی گلو ...

سلام الهی زود بهترشی😍😘

قشنگ معلومه بعضیا قرار بوده سقط بشن😏😏😀
سلام اقدس جونی منم بچمه هامو فرستادم مهد یکم سوسک زدم وحید رفت دارم حلقه میزنم

اقدس به فدات صبح زود سوسک 😩😩😩😩😩

وزن اولیه ۸۵😥😥وزن هدف اول ۷۵🙂🙂وزن هدف دوم ۶۵☺☺وزن هدف طلایی ۵۸😍😍😎😎😎

سلام خانمای گل😙

صبحانه یه کف دست نون سنگک و اندازه ی ناچیزی پنیر و نصف گردو😐

معدم نگام میکنه میگه خجالت بکش با این هیبت و عظمت روت میشه این صبحونت باشه؟😒 گفتم تازه کجاشو دیدی قراره واسه ناهار هرچی کدو و کلم و کاهو و خیارو گوجست بدم بخوری تا شب صدای بز بدی😆

امروز روز فست واسه صبحانه دوتا خرما چای سبز خوردم کالری شمار مانکن کربوهیرات رو قرمز زده واسه اناللی ...

واسه منم بعضی مواقع اینجوری میشه نمیدونم چرا . مثلا کاهو خودم کربوهیدراتم قرمز شده بعد یروز برنج خوردم هنوز سبزه😐

سلام خانمای گل😙 صبحانه یه کف دست نون سنگک و اندازه ی ناچیزی پنیر و نصف گردو😐 معدم نگام میکنه میگ ...

من دوروزه با معده ام صحبت کردم قول داده خیلی صدا نکنه یا میرم عملش میکنم 😩😎

وزن اولیه ۸۵😥😥وزن هدف اول ۷۵🙂🙂وزن هدف دوم ۶۵☺☺وزن هدف طلایی ۵۸😍😍😎😎😎
2706