2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804964 بازدید | 290067 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وااااااای شهرزاد جون 😳😢😢  الان بهتری ؟؟  بترکه گودزیلا 😡😡

سلام گوبون بشم الهی دیشب خیلی اذیت بودم ولی خداروشکر امروز بهترم فدات😚😚😚

اره ازینا گذاشتم دم کیونش💣💣💣ترکید😋😋😂😂

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
سلام من حدود دو هفته س که خواننده خاموشم. شل کن سفت کن زیاد درمیارم. کم کردن وزن همیشه جزء محالات ...

سلام گلم موفق باشی تو میتونی ❤️❤️❤️

اضافه وزنت زیاد نیست تا عید راحت میتونی مانکن بشی و کلی سایز کم کنی من پارسال دقیقا همین وقتا بود که شروع کردم وزنمم ۷۵ بود 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731
خیلی هم گرون شده متاسفانه حتما با شعله ملایم باید باهاش کار کرد عزیزم

اره من تا قبل گرونی ها میخریدم ولی الان واقعا زورم میاد لیتری ۷۰

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
ب خاطر هزینش نمیرم حداقل باید ی تومن بزارم کنار😢

اره خیلی گرونیه شاید بچه ها راهی بلد باشن کمکت کنن دکتر نری عزیزم ناراحت نباش

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵
2738
سلام دوستان من گردن درد دارم پیاده روی اونم تو سطح صاف ورزشی  دیگه ایی نمیتونم  رژیمم ...

سلام گلم همین پیاده روی برات خوبه 

ژله بخور آب زیاد و سالاد و روغن زیتون بخور برای صورتت از ماسک هم میتونی استفاده کنی 

البته ۶ کیلو کاهش خیلی روصورت تاثیر نداره 

نیازی نیست همه ی صفحه ها رو بخونی فقط پست اول تاپیک رو بخون 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
اره خیلی گرونیه شاید بچه ها راهی بلد باشن کمکت کنن دکتر نری عزیزم ناراحت نباش

اره خیلی گرونه.خودم ک ندارم شوهرمم تازه سربازیش تموم شده دستش خیلی خالیه هر چی داشت سرمایه کرد برا مغازه.بابامم ک نمیده

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
سلاااام صبحتون بخیر بامدادی یادتع گفتی دو روز دیگه وزن کن ببینم استپ شدی یانه  ببینیم کاذبه ی ...

مبااارکه 😍😍😍👌👏🏼👏🏼 

اره خوبم   یدونه نون بربری رو خوردم     شهرزاد جون این روزا یکم استرس دارم. خونمون ...

ما هم دقیقا مشکل شما رو داریم.برج ۶ که اول گرونیا بود جوگیر شدیم فروختیم.قرار بود یه وامی هم جور شه.گفتیم میدیمش یه خونه بزرگتر.

از اینجا رونده و از اونجا مونده شدیم.هنوز نتونستیم خونه بخریم از بس قیمتا بالا رفته.اصلا فکرشم نمیکردیم اینطور شه.خواستیم پیشرفت کنیم بدتر خوردیم زمین.

خدا باعث و بانیاشو نابود کنه.

کاشکی بره چاقی هم بگید من میخوام چاق شم لاغری اعتمادبنفسمو ازبین برده

عزیزم وزنت رو ضربدر چهل کن و هر ماه هم ۳۰۰ کالری اضافه کن 

ورزش هم بیشتر فرم دهی کار کن و وسط ورزشت الویه ذرت مکزیکی بادام زمینی موز و مواد حجم دهنده بخور 

شیر خشک هم برای پر شدن صورت خوبه 

تو غذاهات کره بزن 

بلافاصله بعد از غذا پنج تا خرما بخور 

آجیل هم خیلی خوبه برات 

خب با همین مقدار روغن  بچین توی ماهیتابه زیرشو کم کن تا کم کم سرخ شه. کلا چیزی رو سرخ نکنی بهتر ...

واسه خودم کدو و گوجه و هویج با فلفل فراوان و نمک و یه نیم قاشق رب گذاشتم پخت.بدون روغن.طعمش بد نبود.

2706