2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804969 بازدید | 290067 پست
دستت طلا بامدادجونم چشم انجام میدیم  ما میتونیم😉😉😉😉😉😉😉😉😉

😘😘😘

ما میتونییییم 👍🏼

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

سلام دوستای گلم.صبح قشنگتون بخیر و خوشی.روز خوبی داشته باشید انشاالله😘😘😘😘💜💜💜

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا تاپیک چالش یک هفته ای توی امضا سها صفحه ۱۰ هستشا دقت کن  خیلی خوبه دور شکمت کم میشه برامن ...

باشه 

الان میرم دوبازه میبینم

من با اراده ی قوی میتونم از پسسسسسششش بر بیام    میدونم که میتونم  شروع‌ رژیم ۹۷/۰۸/۲۷                                                           وزن اولیه ۷۴:۲۰۰                                                                        وزن فعلی»»»»۷۳:۳۰۰»»»۷۱:۸۰۰»»»» ۷۰:۵۰۰                               وزن هدف اول : ۷۰                                                                        وزن هدف دوم  : ۶۵                                                                      وزن هدف نهایی  :   ««««    ۵۹   »»»»
2731
میزارم 😬 چالش اینهفته  رژیمی 🥗🍎 مصرف نکردن قندو شکر و نوشابه  قندهای طبیعی مثل خرما ...

اینم چالش زیبایی صولت بامدادی جونم

💄😋🤓چالش زیبایی صورت این هفته💁‍♀

این هفته این کارا رو انجام میدیم:

۱_نوشیدن۶تا ۸ لیوان آب 😋

۲_ماسک خیار برای صورت  که خیار رو یا به صورت حلقه حلقه یا ریز رنده میکنیم هر روز روی پوستمون میذاریم😊

۳_خوردن سیب زمینی اب پز هر روز غیر  از روزای فست روزای  فست به جای سیب زمینی هویچ پخته بخورید که سیب زمینی کالریتون رو پرنکنه. 🙃

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
2738
سلام دوستای گلم.صبح قشنگتون بخیر و خوشی.روز خوبی داشته باشید انشاالله😘😘😘😘💜💜💜

سلام عسیسم 😘😘❤️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
منم امروز شروع کردمو کالریمو زیر1000میبندم انشاا... که بتونم زود وزنمو کم کنم. 😊

سلام مطمعن باش بعد از دوهفته دیگه وزنت کم نمیشه چون داری اشتباه میزنی داداچ 

توضیحات پست اول رو بخون و هر روز کالری زیر هزار نبند 

سلام. چه پودری گلم؟ 

پودر یوتام 

از داروخانه میخرم

بسته ای 34 تومن

توی اب گرم حل میکنم هر وقت یهو اژدهای درونم بیدار میشه و میدونم قراره پرخوری کنم میخورم

غالبا اول صبحها

سر میکشم

خیلی بد مزه است 

ولی بشدت جواب میده

مسهل هست و جلوی اشتها رو خیلی عالی میگیره

😁
اینم چالش زیبایی صولت بامدادی جونم 💄😋🤓چالش زیبایی صورت این هفته💁‍♀ این هفته این کارا رو انج ...

👌👌👍🏼👍🏼😍😍❤️❤️😘😘 ممنون عشقم 

اینم چالش زیبایی صولت بامدادی جونم 💄😋🤓چالش زیبایی صورت این هفته💁‍♀ این هفته این کارا رو انج ...

دستت درد نکنه مهربون 😘😘😘😘😘😘😘😘😘

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2706