2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804967 بازدید | 290067 پست
سلام بچه ها منم میتونم عضو تاپیک بشم واسه لاغری؟

سلام گلم خوش اومدی ❤️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه سوال دارم

شما سوپ چربی سوز رو درست میکنین کالری هاش رو حساب نمیکنین؟ 

یا کالری هویج و گوجه و کدوسبز و خیار و کلم و که خام میخورین حساب نمیکنین؟ 

خدایا شکرت برای تو دلیم ، خودت نگه دارش باش
2728
یه سوال دارم شما سوپ چربی سوز رو درست میکنین کالری هاش رو حساب نمیکنین؟  یا کالری هویج و گوجه ...

کالری خییییلیی خیییلی کمی داره من حساب نمیکنم چون همشم سبزیجاته خیلیم کالریش ناچیزه

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
سلام عزیزم چون دیروز فست بودی خب نگیر  حالا۹۰۰ تا هم بخوری ما قبول میکنیم😁😉😉😉 برو تو امضا ...

رفتم 

ندیدم

من با اراده ی قوی میتونم از پسسسسسششش بر بیام    میدونم که میتونم  شروع‌ رژیم ۹۷/۰۸/۲۷                                                           وزن اولیه ۷۴:۲۰۰                                                                        وزن فعلی»»»»۷۳:۳۰۰»»»۷۱:۸۰۰»»»» ۷۰:۵۰۰                               وزن هدف اول : ۷۰                                                                        وزن هدف دوم  : ۶۵                                                                      وزن هدف نهایی  :   ««««    ۵۹   »»»»
2738
کالری خییییلیی خیییلی کمی داره من حساب نمیکنم چون همشم سبزیجاته خیلیم کالریش ناچیزه

گوجه 18 تاست هویج هم 18 تا خیار 15 توی مانکن اگه حساب نشه که خیلی خوبه با همین ها سیر میشه ادم

رفتم  ندیدم

چرا تاپیک چالش یک هفته ای توی امضا سها صفحه ۱۰ هستشا دقت کن 

خیلی خوبه دور شکمت کم میشه برامن ۴ سانت کم شد تو ۳۵ روز 

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

ناراحتم کردی تخت گرفتی خوابیدی من تا نصف شب بی خوابی زد به سرم از این به بعد اگه موقع خواب آشتی کردیم که کردیم اگه نکردیم شب بعدشم جریمه، نمیشه که شبا بحث بشه روان منو بهم بریزی صبح انگار نه انگار سلام صبح بخیر

اینو فرستادم برای شوهرم

البته که قبول نمیکنه چون معتقده من بحث رو شروع کردم

میزارم 😬

چالش اینهفته 

رژیمی 🥗🍎

مصرف نکردن قندو شکر و نوشابه 

قندهای طبیعی مثل خرما و‌کشمش مانعی نداره 

ورزشی 🏃🏽‍♀️🏆

هر ورزشی انجام میدید یا حتی اگه باشگاه میرید این دوتا حرکت رو جدا انجام بدید

پلانک 👇🏼👇🏼👇🏼

پلانک یک حرکت مخصوص آب کردن شکم است که مانند شنای سوئدی است و روش انجام آن بدین گونه است :

• روی کف دست و مچ پاهایتان قرار بگیرید.
  • حدود 30 ثانیه با بدنی کاملا صاف در همین حالت قرار بگیرید.
  • در هفته سوم و چهارم فشار بیشتری را با بالا بردن یک پا وارد کنید.
  • حدود 15 سانتی متر یک پا را بالا بیاورید و در همان حالت چند ثانیه بمانید.
  • 20 تا 30 بار این حرکت را انجام دهید و 10 تا 15 ثانیه بر روی هر پا صبر کنید.

و دوتا ست ۳۰ تایی دراز نشست 

سعی میکنیم هر هفته چالش رژیمی🥗 🍎، چالش ورزشی 🏃🏽‍♀️🏆و چالش زیبایی 💅🏼💄 داشته باشیم 

@شهرزاد۹۳   جوون. چالش زیبایی پوست رو هم تو بگو 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
ببین عزیزم . شما 3 بار اومدی و بخودت قول داری رژیمتو شروع کنی. ولی بخودت قول دادی هرروز اینجا باشی؟ ...

منم همش اینجام

خیلی کمکم کرده

من با اراده ی قوی میتونم از پسسسسسششش بر بیام    میدونم که میتونم  شروع‌ رژیم ۹۷/۰۸/۲۷                                                           وزن اولیه ۷۴:۲۰۰                                                                        وزن فعلی»»»»۷۳:۳۰۰»»»۷۱:۸۰۰»»»» ۷۰:۵۰۰                               وزن هدف اول : ۷۰                                                                        وزن هدف دوم  : ۶۵                                                                      وزن هدف نهایی  :   ««««    ۵۹   »»»»
میزارم 😬 چالش اینهفته  رژیمی 🥗🍎 مصرف نکردن قندو شکر و نوشابه  قندهای طبیعی مثل خرما ...

دستت طلا بامدادجونم چشم انجام میدیم  ما میتونیم😉😉😉😉😉😉😉😉😉

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
میزارم 😬 چالش اینهفته  رژیمی 🥗🍎 مصرف نکردن قندو شکر و نوشابه  قندهای طبیعی مثل خرما ...

بامدادی اگه بخوایم سنگین تریش کنیم چالش ورزش رو میشه چند بار در روز انجامش داد؟چون ست ۳۰ تایی دراز نشست کمه برا بعضیامون🙁

باشه چالش صورتم  میذارم امروز ی ماسکی که در دسترس همه باشه  انتخاب میکنم

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
2706