2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804882 بازدید | 290067 پست
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 نه نه عشق دلم اینکارو نمیکنم که عجیجم 😆😆😆 تولو دست نمینداجم ، عبضش سر لپتو ...

😂😂😘😘 عب نداره دست هم بندازی خوبه ما خراب رفیقیم داداچ 😎

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من امروز نابود شدم وقتی فهمیدم دو قاشق ماکارونی، فقط دو قاشق! 120 کالری داره!

عَخِی 😇 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
وزنه ندارم متاسفانه (چه وزنه برا خودم چه وزنه غذا) برا همین مجبورم استناد کنم به همین اپا

منم یکساله ندارم الان از خواهرم قرض گرفتم.الان میفهمم اکثرا چیزارو کمتر زدم درصورتیکه بیشتر بودن.فقط ژاهرا نون رو بیشتر از واقعیتش زدم.وزنه براخودت مهم نییت میشه بیرونم وزن کرد ولی برا غذا مهمه.اگه خواستی بخری اینو بخر

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
2728
😂😂😘😘 عب نداره دست هم بندازی خوبه ما خراب رفیقیم داداچ 😎

قفونت بیشم مهلوبنم 😙😙😙😙

حالا که اینقد مهلبونی بگو ببینم عسیسم دو قاشق ماکارونی با سویا را چند کالری در نظر میگیری عجق دلم؟؟ 😁😁😆😆😆😆😚😚😚😚

https://nex1music.ir/post/70973/ تخدیم به شماااااا😍😍😍

😍😍😘😘❤️❤️

شما کجا دیدی که زده دو قاشق 120؟؟ مانکن چه با گوشت چرخ کرده چه با سویا، دو قاشقو کمتر زده 😯😯

نه کرفس زده هر قاشق ۶۰ کالری 👻👻

نه من سر همون ۷۰ موندم  خواهری میشه بدون ورزش هم وزن کم کرد من حاظرم نخورم ولی اصلا وقت ورزش ک ...

منم تواین دو هفته کلا ۲بار ورزش کردم.همشو با رژیم کم کردم.مریم جونی امروز ب یادت بودم.خداروشکر اونی رو که اضافه کردم دارم کم میکنم.امیدوارم تایکشنبه برسم ب ۷۱ک حداقل داغ دلم کم بشه

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
منم تواین دو هفته کلا ۲بار ورزش کردم.همشو با رژیم کم کردم.مریم جونی امروز ب یادت بودم.خداروشکر اونی ...

خواهری من اصلا وقت ورزش ندارم بخدا حتی تو خونه 

کاش میشد با کم خوری بتونم کم کنم😭😭😭 

بامدادخمار#   سلام عزیزم راهی هست بدون ورزش با پیاده روی کم کرد بخدا کلافم کمکم کن دارم میمیر ...

عزیزم اگه ورزش نکردن هم تاثیر نداشته باشه این استرست باعث میشه وزنت کم نشه 

وزنت رو ضربدر بیست کن منهای ۲۰۰ و همین قدر که میگی میتونی پیاده روی کنی خوبه فست و خگخ رو هم بگیر

استرس هم نداشته باش یک هفته امتحان کن اگه کم شدی یعنی خوبه و جواب داده برات 

اگه متابولیسمت نرمال باشه بدون ورزش هم میتونی راحت وزن کم کنی فقط سایزت یکم کمتر از وقتی که ورزش میکنی کم میشه

قفونت بیشم مهلوبنم 😙😙😙😙 حالا که اینقد مهلبونی بگو ببینم عسیسم دو قاشق ماکارونی با سویا را چند ک ...

😘😘❤️❤️

دوقاشق ماکارونی با سویا ۱۰۰ 

با گوشت ۱۲۰ 

خواهری من اصلا وقت ورزش ندارم بخدا حتی تو خونه  کاش میشد با کم خوری بتونم کم کنم😭😭😭

لاعری ۷۰درصدش رژیمه.یاحتی ۸۰درصد.با ورزش ک فقط بدن جمع میشه.فعلا با رژیم کم کن بعدا با ورزش سایزکم کن.دوستای من ک تند کم کردن اول کم کردن بعد سایز کم کردن

2706