2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804851 بازدید | 290067 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی تو مانکن کمتر زده نکنه مانکنه بدجنس داره گولمون میزنه؟؟؟ 😠😠😢😢

نه شاید به خاطر نوع گوشتش باشه که برا من با گوشته ولی با سویا و قارچ هم هست. هرجوری حساب کنی دو قاشق 120 آخه؟! 10 دقیقه بدوئی 120 کم میکنی بعد یه ثانیه دو قاشق بخوری 120 کالری رفت تو؟!

برای تسلط بر یک ملت اقلیتی خائن و اکثریتی نادان لازم است.  
2728
بچه ها من امروز نابود شدم وقتی فهمیدم دو قاشق ماکارونی، فقط دو قاشق! 120 کالری داره!

عزیزم اون قاشق معمولی منظورش نیست.تو برنامه من ۱لیوان ماکارونی با گوشت ۲۵۰کالری داره.وبا سویا ۲۷۰کالری.ماکارونی باسس گوشت هر قاشق ۴۰کالری زده.اینطور غدا هارو وزن کن چون گرمی دقیق تره.من یه کف دست سنگک میزد ۷۵تا ولی وقتی وزن کردم و با گرم زدم دیدم یه کف دست میشه ۲۰گرم و۵۰کالری.سعی کن وزن کنی

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
ولی تو مانکن کمتر زده نکنه مانکنه بدجنس داره گولمون میزنه؟؟؟ 😠😠😢😢

نه بابامنم بشقاب دارم کمتر زده 

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
سلام به همگی ببخشید وسط بحث افتاب و بارونتون اومدم😀 یه سی دی ایروبیک قدیمی داشتم امروز گذاشتم 45 ...

آفریییین

عزیزم اون قاشق معمولی منظورش نیست.تو برنامه من ۱لیوان ماکارونی با گوشت ۲۵۰کالری داره.وبا سویا ۲۷۰کال ...

وزنه ندارم متاسفانه (چه وزنه برا خودم چه وزنه غذا) برا همین مجبورم استناد کنم به همین اپا

برای تسلط بر یک ملت اقلیتی خائن و اکثریتی نادان لازم است.  
سلام ؛ خانم اجازه ☝️ما هفته پیش ۸۹ شدیم این هفته دشویی نرفته وزن کردم ۸۹ بودم باز😁 شوک بگیرم ایا؟؟

دستتو بندااااز 😒🔫 مگه وزن کشیه این هفته رسیده ؟؟😑😑😑😑😑😑

یکشنبه ناشتا بعد از دشوویی وزن اگه کم نشده بودی یه فکری میکنیم 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
نه شاید به خاطر نوع گوشتش باشه که برا من با گوشته ولی با سویا و قارچ هم هست. هرجوری حساب کنی دو قاشق ...

شما کجا دیدی که زده دو قاشق 120؟؟

مانکن چه با گوشت چرخ کرده چه با سویا، دو قاشقو کمتر زده 😯😯

وحید نشسته دونگی نگاه میکنه هرکی صداش در بیاد داد میزنه منم خون ریزیم زیاده😢حالمم بده کاش یکی بهم ...

بیا بغل من ❤️

کیون لغش بابا شاید یه مشکلی داره یا خود چس کُنِشو کرده تو برق که پولتو نده 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
وحید نشسته دونگی نگاه میکنه هرکی صداش در بیاد داد میزنه منم خون ریزیم زیاده😢حالمم بده کاش یکی بهم ...

بیصدابرو بشین تو بغلش ک عصبانی هم نشه.قربونت برم برو بچه هاتو ببوس.😘😘😘😘😘😘😘😘😘بیا بغل خودم

دور از جونت گلم.منم همش زیاد خوردم این مدت.اضافه کردی توام مث من؟

نه من سر همون ۷۰ موندم 

خواهری میشه بدون ورزش هم وزن کم کرد من حاظرم نخورم ولی اصلا وقت ورزش کردن ندارم فقط میتونم پیدا روی کنم همین

2706