2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804969 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انشاالله فردا کاهشای خوبی داشته باشین.💟💟💟💟💟💟😘😘😘😘😘

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
عشق من سلام گلکم والا من که هیج فقط دارعم مث گاو میخورعم

دور از جونت گلم.منم همش زیاد خوردم این مدت.اضافه کردی توام مث من؟

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
2738
سلوم  شب خوش من فست مو خیلی خوشگل دارم به اتمام میرسونم.یک ساعت و نیم ورزش هوازی هم بودم پیاد ...

به صبونه فردا فک کن و بخواب خیلی آرامش بخشه😁😁😉😁😁😁😁😁😁😁

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
سلام طلا جونم خوبی عشقم 

سلام مریم جونم .ممنون عزیزم خوبم.یکم استرس دارم ک نکنه فردا اضافه کرده باشم

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
زیره رو بعد غذا میخوری لیمو رو قبل؟

من زیره نخریدم.لیمو رو میخورم فقط اونم قبلش.یه نیم ساعت قبل بخور

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
سلام مریم جونم .ممنون عزیزم خوبم.یکم استرس دارم ک نکنه فردا اضافه کرده باشم

نه عزیزم چرا آخه منم بعد تثبیتم ۱ کیلو اضافع کردم ولی اصلا ناراحت نیستم چون سایزم برام مهمتره فقط دارم کمخوری میکنم و سعی میکنم ورزش بیشتر کنم همین برای من که کافیه تو هن خودتو اذیت نکن گلم 😘😘😘😘

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
نه عزیزم چرا آخه منم بعد تثبیتم ۱ کیلو اضافع کردم ولی اصلا ناراحت نیستم چون سایزم برام مهمتره فقط دا ...

اره منم سایز برام مهم گلم.کلا دیگ ب نظرم طبیعی باش اخه هفت ماه تلاش کردم فوبیا دارم نکنه همش برگرده😢😢😢😢

2706