2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804543 بازدید | 290067 پست
بامداد جون شوک چطوره میشه یه توضییح بدی 

عزیزم شوک برای کساییه که بالای پنج شش کیلو کاهش داشتن یا کالری اشتباه مصرف کردن و الان استپ کردن

روز اول بالای ۲۰۰۰ کالری به اضافه ی فست فود 

روز دوم زیر ۵۰۰ 

روز سوم کالری رژیم  (یعنی وزن ضربدر بیست منهای صد) 

روز چهارم کالری رژیم یا خگخ  

روز پنجم ۵۰۰ 

روز ششم کالری رژیم  

روز هفتم ۵۰۰ 

روز هشتم وزن کشی 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

[QUOTE=73551196]بچه هااااااااااا یه سوتی بزرگ😂😂😂😂😂😂😂😂 یا خداااااااااااا😅😅😅😅😅 چقدر گیجم من اخه

چیه ؟؟؟؟؟

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بیییتلبییییتتت کی بودی تو👊👊😂😂😂 از سها یادبگیر ببین یه پاش کوهه ی پاش مسجد  دعا کمیل میخون ...

😂😂😂

چه جالب منم حلیم با نمک میخورم    

درستشم همینه 😍😍

2714
سلام  @شهرزاد۹۳   @soohaaa   خوبین عزیزای من؟

سلام عزیز دلم  تثبیت رفتنت مبارک عجقم    

مائده جون تو نزدیک به 90 کیلو بودی . تو نزدیک به 18 کیلو کم کردی .

الان خوش اندامی رو فرمی یه دختر با اضافه وزن نیستی .پس اونقدر خوشحال باش که هرچی حس خوب هست رو یجا تو خودت جمع کنی

ازینکه تونستی شاخ غول زندگیت رو که عامل خیلی از بحرانهای روحی  هست روبشکنی با افتخار سرتو بالا بگیرو بخودت افتخار کن     همینجور که ما بهت افتخار میکنیم  

الان یکی زنگ زد خونمون صداش خیلی شبیه دوستم نازنین بود  بعد فکر کردم داره سر به سرم میزاره می ...

😂😂 الان نشسته داره واسه خانوادش تعریفتو میکنه 

😂😂😂😂😂 امروز فقط آب میخوره😂😂😂😲😲😲 کدوم آب🤔🤔🤔

😂😂

2706