2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804831 بازدید | 290067 پست
😂😂😂😂😂 والا ‌ میبینیشون ‌. حالا اگه من بودم خودم می گفتم شوک لازم نیستم خودم میدونم چ ...

نیکی منم میدونم چه گندی زدم نگفتم که ریا نشه  وگرنه من تو هفته حداقل یه روز شوکم  انقد شوک دادم به این بدن بیچاره خودشم قاطی کرده  

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
نخیر پست هاتو خوندم دیگه حق نداری شوک بگیری  بخاطر حلیمه 😏 بیا منم بخور خو

بامداد جون شوک چطوره میشه یه توضییح بدی 

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ💘🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حلیم زیاد نخوردم کههه دو تا کاسه پرررر با شکر نون سنگکم ۸۰ گرمی بود فکر کنم زیاده مگه؟ ی ...

الهی بگردم ضعیف شدی 😒

در ضمن حلیمو با نمک میخورن 😎😋 هر کی هم حرف بزنه میزنمش 🔫 

بحث همیشگی خونه ی ما 😅

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2728
هنوزم حرف میزنه بیام یه گفتمان اساسی باهات بکنم؟ 😒😒🏌️🏌️🏌️🏌️با این چوب گلف بزنمت؟  

فقط نخل نیار تو رو خدا  

من برم الفراررر

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
😒😒😒 @نیییییییکی    مادر یکی اینجا  به رگباریت نیاز مُبرَم داره خودتو برسون😊

عزیزم روزی چندتا میسوزوندی؟

کاهشت تو دو ماه عالی بود....

شوهرم رفته مسافرت و آخر ماه میاد میخوام تا اون موقع ۶۲ بشم...کمکم میکنی؟

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8
😂😂😂😂😂 والا ‌ میبینیشون ‌. حالا اگه من بودم خودم می گفتم شوک لازم نیستم خودم میدونم چ ...

😩😩😩 یجوری هم  ناله میکنن و دلداری میخوان آدم دلش کباب میشه 😑😑😑😑 خب اونوقتی که میخوردی یاد من بودی 😂🔫

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
نیکی منم میدونم چه گندی زدم نگفتم که ریا نشه   وگرنه من تو هفته حداقل یه روز شوکم   انقد ...

بیییتلبییییتتت کی بودی تو👊👊😂😂😂

از سها یادبگیر ببین یه پاش کوهه ی پاش مسجد  دعا کمیل میخونه😌😌

@soohaaa    

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
2706