2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804967 بازدید | 290067 پست
سلام گلم😍😍خدانکنه سنکوپ😂😂خوبه خودت میدونی  ورمه پس کاظمه😀😀امروزمیدمت به سمیه😘😘موفق باشی ...

ب خداااا قلبمممم اومد تو دهنمممم😆😆😆😆

مرسی قشنگ مهربونم بابت این مدت زحمتی ک کشیدی❤❤😘😘😘🤗🤗🤗

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ورزش برا سفت شدن باس ن چی خوبه من اسکات شروع کردم از ده تا فعلا بیستا میرم

توی تایپیک ورزش یه دوره ۲۸ روزه ب اسن هست اون خوبه فرم میده و سفت میکنه 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2728
صابون زرد چوبه یرا چی خوبه چقدر زرد چوبه ریختی

جوان سازی.سفت شدن پوست روشن شد.خاصیت زیادی داره 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2738

بچه هاااا

من حس میکنم زیر چشمم خیلی چروک افتاده 😣

از وقتی صورتمم لاغر شده خیلی بیشتر تو چشمه موقع خندیدن🤕

ب غیر از بوتاکس کسی راه کلی دارهههه 🙆🙆🙆؟؟؟؟؟؟؟؟

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
بچه هاااا من حس میکنم زیر چشمم خیلی چروک افتاده 😣 از وقتی صورتمم لاغر شده خیلی بیشتر تو چشمه موقع ...

ناشتا ژله بخور.

آب هم خیییلی بخور در روز.خییییلی

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2706