2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804967 بازدید | 290067 پست

وزن هدف💜 هفته پیش💜فعلی 💜 اولیه💜

65                ۸۹        ۸۸.۵۰۰       ۹5

سلام صبح بخیر ، 

@sepiiiiiideh   🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون ازراهنمایت😍😍منم پیازداغشوحذف کردم اولین بارم بوددرست میکردم👌

عزبزم هفته قبل 63/400 

این هفته 63/300  

هدف 55  

وزن ابتدا 81/300شروع رژیم 98/09/09 وزن 78/5😈 وزن آخر رژیم برج یازده نود ونه 56/۵۰0😪 وزن هدف 55 قد158***کاهش تا الان24/۸۰0 کیلو مرسی از الهه جون که با تاپیکشون باعث شدن خیلیا به آرزو خوش اندامی برسن   باردار شدم انشاالله بعد زایمان باز شروع میکنم... شروع دوباره رژیم ۱۴۰۱/۱۰/۰۳  وزن شروع   ۶۷.۵۵۰  هدف ۵۵ وشروع دوباره ۷۶.۳۵۰ تاریخ ۱۴۰۲.۱۲.۱این دفعه دیگه میتونم
2731
عزیزم پماد فلفلبرا همه چی خوبه؟؟من کمرم شدید درد می‌کنه کتفمم حس میکنم فقط مث سنگ میشه این پماد خوبه ...

سلام اره عزیزم خوبه فقط خیلی نزنی ها وگرنه طاقت نمیاری میسوزونه گرم میکنه خوب میشی, من یدونه گرفتم هرجام دردبکنه میزنم. مواظب باش تودسترس بچه وچشمم نباشه اصلا

سلام عزیز ‌دلم‌ سنی نداره اما دیابت داره  اصلا حواسم ب خورد و خوراکم‌نبودکارم خیلی زیاد ...

سلام گلم.

آخی عزیزم. ایشالا خدا شفاش بده.

🙏

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
2738
سلام صبح بخیر بریییییییییید کنااااااااااااار کاهشی نشید🤣🤣🤣🤣 @هستی،بانو   1کیلو 350 گ ...

سلام.

آفرین بر تو👏👏👏.

مبااااارکه💃💃💃💃

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
ای بابا چ بد😠😠😠 برو در مغازه بخر تارا جونم😆😆😆😆

وزن اولیه        وزن هفته پیش          این هفته         هدف

۸۷.۷۰۰                   ۸۵                          🎈               ۶۵

من یه پرستاراتاق عملم😍من عاشق کارمم❤من یه خانوم خانه دارم🙎‍♀خونه من همیشه برق میزنه❤من یه زنم🥰عاشق همسرمم.با عشقم خوشبختم خستگیام پشت در خونمونه من مطالعه میکنم آشپزی و شیرینی پزی میکنم آقامون آرایشگر شخصیمه همیشه باهم خوشیم از خونمون یا صدا خنده میاد یا بوی غذای تازه😍به منم خیانت شده مشکوک به سرطان بودم که نامزد سابقم با خواهر جاریم بهم خیانت کردن تو تنهایی و افسردگی جنگیدم تا اینکه با شوهرم آشنا شدم اسمش امیده🥰خودشم امیده بعد اومدنش من شدم قوی ترین و خوشبخت ترین زن دنیا💖
2706