2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804543 بازدید | 290067 پست
@شیرین_آردا    عزیزم من ماه قبل ۱۸ام پ شدم ولی فردا ۱۸س انگار خبری نیست البته چن روزی جل ...

سه روز قبل پری و تو دوره وزن نمیکنیم. اگه احساس میکنی تا سه روز میشی وزن نکن

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

@عروسترکم    

سلام عزيزم خوبي ،؟؟؟

بالاخره من از مسافرت اومدم  

از فردا گزارش رو ميدم 🥰🥰🥰

اميدوارم لاغريم زياد باشه   الأن سه هفته اس نكشيدم 😊 

تو مسافرت خيلي سعي كردم رعايت بشه كالري شماريم

فردا معلوم ميشه چه كردم 😅😅😅😅😅

💜💜💜🌻🌞                             خداياااااا تو دليم رو به تو ميسپارم🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼    عشقم دخترااااام🤰👧                            اميد وارم هر كي ميخواد مادر بشه خدا دامنش رو سبز كنه 
2720
دمای چند سانتی گراد باشه و زمانش چقدر گلم؟  برم درست کنم🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

واسه هر فری فرق داره باید امتحان کنی چک کنی 

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
خداروشکر ماهم خوبیم، نازگلم یکسره در حال اویزون شدن از در و دیوار😩😩 پس بالاخره 75 رو شکستی دعا ...

وای ۷۵ه لعنتی😣😣

انشا الله عزیزم 😍😍

منم خیلی وقت بود روش گیر کرده بودم

اثاث کشی شکستش😄😄😄

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
وای ۷۵ه لعنتی😣😣 انشا الله عزیزم 😍😍 منم خیلی وقت بود روش گیر کرده بودم اثاث کشی شکستش😄😄😄

آره لامصب از این عدد بدم میاد‌

انشالله فردا اومده باشم تو 74 کیلو

هفته پیش 200گرمم اضافه شده بودم

امیدوارم فر ا 1 کیلو خوردی کم کرده باشم

سلامممم عزیزدلم تمناجون گزارشت عالیهههه حرف نداره👌👌👌گلم فرداصبح تگت میکنم برای سمیه جون موفق باشی ...

مرسی مهربون 

چشم مرسیییی 😘😘🤗🤗❤❤

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
2714
سلام گلم خیلی خوبه که سبزیجات مصرف میکنی👌👌 باشه عزیزم خوش بگذره😍😍

سلام عزيزم عصرت بخير🌹🌹🌹

گزارش#  

صبحانه و ناهار نخوردم(سركار كه ميرم از ترس كرونا،بيرون از خونه يه قطره آب هم نميخورم)

شام ١٥٠ گرم كشك بادمجان ٥٠ گرم نان تافتون٣٧٩ كالرى

ميان وعده چاى با سه تا خرما ٢٤٦ گرم طالبى١٢١ كالرى

مصرفى ٥٠٠ مجاز فست ٥٠٠

آب ٤ ليوان

چالش چوب ميخوام انجام بدم الان

چه خوب یعنی بعد یک سال میشیم از این ژن خوبا؟ 🤩😃😅

بله😂

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
سلام عزيزم عصرت بخير🌹🌹🌹 گزارش#   صبحانه و ناهار نخوردم(سركار كه ميرم از ترس كرونا،بيرون ...

سلام گلم عالی فست رورعایت کردی🌷🌷ولی چه سخت بدون صبحانه وناهار😣آب هم تاشب بیشتربخور

بچه ها

کسی از هستی خبر نداره؟ 

3روزه که نیومده. نگرانش شدم

از اونورم اگه فردا نیاد ما وزنامونو هم اعلام. کنیم وقتی بیاد اعلاتاتش ترکیده چطور میخواد پیدا کنه؟ 

@هستی،بانو  

کجایی عزیزم؟ 

یه خبری از خودت بده، یا اگه نمیخوای بیای هم بازم خبر بده

ما شاگردا رو کجا ول کردی رفتی؟ 

بی سرپناه شدیم که😢😁

دقیقا نمیدونم

عشقم اگه میخوای وزن کن ولی احتمال زیاد کاذبه. یا هم میخوای 🎈 بذارم برات

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
2706