2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804931 بازدید | 290067 پست
@گل_کادوپول   عزیزم این گزارشـ منه البته امروز درگیر بودم و ورزش نکردم وگرنه عر روز یک ساعت پ ...

ممنون عزیزم نخود پخته فقط نخود وآب یا چیز دیگه هم هست

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
الان 72 کیلویی زهرا؟؟ بیای زیر 70  سایزت کم میشه. ورزش حتما بکن.  اول با رقص شروع کن وس ...

۷۰.۲۰۰بودم دوهفته پیش😑الان احتمالان دوباره ۷۲😔😔

انشالله کم‌بشه😋😋خیلی دوس دارم 

حتمااااا

ممنون گلم

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم😔😔   @mamanali95     صبحانه : نان و حلواارده (۳۴۵ تا) ناهار : نان و خو ...

عزیزم نوش جونت

منم عروسی رفتم نزدیک‌۲۰۰تازد بالا امروز از کالریم کم‌میکنم🥺🥺🥺

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
@سمیه1396     @mamanali95     خب خب خب من اومددددم با كاربريه جديد ...

🤣🤣😝😝سلام 

تا تو باشی نری همه جا چرخ بزنی بشین یه گوشه دختررررر

2731
سلام گل ناز😍دزدای بیجور😬 الهی عزیزم😔 انشاءالله به خیربگذره🙏

سلام عزیزم

متاسفانه یکی از بستگانم فوت شدن

از نظر روحی حالم زیاد خوب نیست

ممنون می شم اگه چند روزی بتونم مرخصی بگیرم و حذف نشم

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
سلام عزیزم شبتون بخیر و شادی گزارش#   ناشتا :۲ لیوان اب صبحانه:نیمرو.حلوا شکری.۳۰ گرم سنگک ...

سلام  ممنون گلم 😘صبح بخیر😂گزارشت خوبه گلم ولی شباسعی کن پلونخوری سنگینه چیبسم میدونم تفریحی خوردی زیادنمیخوری😉🌷🌷پسته پایینتم دیدم عالی ولی دیگه ازاین به بعدپرش کن خدانکرده استپ نشی😘👌👌

منم همون منهای 200 با فست 700. ولی چون دیروز ازاد گذاشتم انروز با 500 بستم کالریمو. خیلی حال ندار ...

پس منم همینطور میبندم😎

آخی عزیزم 😢😢😢مواظب باش اینقدر به ما میگی اونوقت خودت رعایت نمیکنی😡😡الان بهتر شدی؟ 

به حکمتش دل بسپار 🌿
2738
مررررسی. یعنی نخود رو پیازداغ میزنیم و با اب غلیظ درسته؟؟ خوشمزس؟ جنوبیا خیلی تعریف میکنن. فاطمه ...

إإإ مگه شما بش میگین لب لبی😅😅😅😅😅😅

آرررررررررره قشنگ درستش کن با پودر آویشن و فلغل سیاه بزن بخوررررررررررررررررر😂😂😂😂😋😋

به حکمتش دل بسپار 🌿
نه گلم نوشته ازبین این ۳تایکیش حذف بشه 

آخه یه جا هم گفته اگه ناهار گوشت قرمز خوردین شام گوشت سفید بخورین و برعکس؟!🥴

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
سلام عزیزم متاسفانه یکی از بستگانم فوت شدن از نظر روحی حالم زیاد خوب نیست ممنون می شم اگه چند روز ...

سلام گلم🌼تسلیت میگم😔😔باشه گلم غیبتت موجهه بروعزیزم حالت خوب شدبرگردمنتظرتم🌷🌷

مررررسی. یعنی نخود رو پیازداغ میزنیم و با اب غلیظ درسته؟؟ خوشمزس؟ جنوبیا خیلی تعریف میکنن. فاطمه ...

راستی ما نخود رو دوز میخیسونیم بعدش تو زودپز یا هم ظرف معمولی با فلفل کشیده بلندا ک خشک شدن با نمک میپزیم تا جایی ک نخودها قشنگ نرم و سبک و ترد بشن بعدش با آویشن و فلفل میخوریم البته نوع پخت عربها رو نمیدونم

به حکمتش دل بسپار 🌿
وای چه خوبه شما رقص بلدی😍 من هم میام برقصم میبینم هیچی بلد نیستم اعصابم خورد میشه😒

سلام نه بابا عوضش منم به درازنشست اینها خیلی تنبلم. وقتیم رقص میکنم مال ورزشه نه این حرکات نمایشی عین مجالس, پس توام میتونی امروز گزارش خواستی بدی منم بگو امروز پری جون نیست. 😍😍😍

توام عوضش مانکنی. 😘

2706