2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804930 بازدید | 290067 پست

یبوست ندارم،

پهلوهام یکم اب شد ،

آشم خیای وقت نخوردم،

۱۴سیکل هستم🙈

داشتم انگیزمو از دست میدادن،از گروه قرمزم کسی نیس خسته شدم،

مرسی بابت جوابت عزیرن😘

نمیدونین مینا جون کی میاد،خیلی وقت نیس،

💕💞
یبوست ندارم، پهلوهام یکم اب شد ، آشم خیای وقت نخوردم، ۱۴سیکل هستم🙈 داشتم انگیزمو از ...

پس همونه دیگه بخاطر اب شدن پهلوهاته.

ن والا نمیدونم کی میاد.

بیشتر سرگروه ها رفتن چرا؟؟

گلم اگه دوسداشتی به من گزارش بده.  حتما میخونم و  جواب میدم.

فقط تگ نمیشم. ریپ کن ک ببینم.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

#گزارش‍ 

@شیرین_آردا

مجاز »»۱۱۶۰ کالری

مصرفی»»۱۲۵۲ کالری 😔😨😨

سرگروه عزیزم اومدم اعتراف کنم امروز نمیدونم از حرص اینکه همش خونه ایم و شوهر هم ور دل منه رژیم مژیم رو به فنا دادم و ورزش هم نکردم سرگروه جون دعوا لازمم من 😔

صبحانه : خامه و عسل و نان سنگک و گردو »»»271 کالری

نهار:سالاد و روغن زیتون و مرغ ریش ریش با برنج که واقعیتش رو بخوای نمیدونم کالریش چند بود تو کرفس استانبولی رو زدم »»»۴۳۹ کالری

شام : پیتزا🤭و دلستر😬و سیب زمینی سرخ شده 🙄خلاصه همه ممنوعه ❌»»»۴۷۵ کالری

میان وعده : خیار و طالبی و زرد الو »»۶۶ کالری

گروه  سبز    👈وزن اوليه: ٦٨ 😓.🌻  هدف آخر بهار:۶۴ 🔒 🌻هدف آخر تابستان :۵۲ 🔒🌻  وزن هدف نهايي:٥٠🤩🔒🌻تاريخ شروع : ١٤٠١/٠٢/٢٤       💫💫هيچ كاري نشد نداره 💫💫.       وزن الان :😔٦٨.    
2728
دور از جون اما بنظرم تا زمستون بیاد رژیم باش و وزنتو کم کن بعدش روزه بگیر  اینجوری وزنت کم نمی ...

چشم حتما

گلم اگه اجازه بدی امشب گزارش نمیدم دیشب سحری خوردم روزه برم دیگه امروزب مشکلی پیش اومدنرفتم همه چی قروقاطی شد.

گروه قرمزشروع از1 دی باتاپیک بامدادخمار وزن شروع90 هدف60.    89.300»»»

@هستی،بانو  

هستی جون من یک. گرمم از کالری مجازم بالاتر نزدم

از صبحم یکسرههههههه سرپا بودم تا یک ساعت پیش به حدی که به مچ پای چپم به شدت فشار اومد

واسه همین وقت ورزش اصلا نداشتم

خلاصه سربلند بیرون اومدم

پس همونه دیگه بخاطر اب شدن پهلوهاته. ن والا نمیدونم کی میاد. بیشتر سرگروه ها رفتن چرا؟؟ گلم اگ ...

واقعاعجیبه

زیبا که رفت

مینا هم خیلی وقته نیومده

سپیده که سفره انشالله برمیگرده

الهه هم که براش کار پیش اومد نمیاد

دلم براشون تنگ شده😢😢

2738
گلم کالریتو پر نکردی. جای شام و ناهارت رو باید عوض میکردی. ورزشم سعی کن زودتری شروع کنی ک سایزت کم ...

سلام عزیزم😔😔   @mamanali95    

صبحانه : نان و حلواارده (۳۴۵ تا)
ناهار : نان و خورش قیمه (۴۰۶ تا)
شام : دمپخت گوجه لا آتیشی😋 (۳۵۰ تا)
میان وعده ها : یه نیمرو🙄 ، چای نبات ، هندوانه ، زردالو (۲۶۵ تا)
مجاز ۱۳۲۰
مصرفی ۱۳۶۶
باغ بودیم حواسم بود بالا نزنم مواظب بودم کالریمم پر شده بود دیگه
تا اینکه آخرش...😔😔 رفتیم پای درخت توت و چادر بگیر و.... آی توت خوردیممم آی توت خوردیم بی حساب😭😭 خراب کردم😞😞

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

شام خیار کاهو پیاز هویج پنج تا قاشق ماست چند تا توت فرنگی ازگیل گوجه کالری مصرفی1215کالری کالری مجاز 1380 ورزشـ نداشتم امروز خیلی درگیر کارای فردام بودم ببخشید گزارش# @مهدیه24    

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
شام خیار کاهو پیاز هویج پنج تا قاشق ماست چند تا توت فرنگی ازگیل گوجه کالری مصرفی1215کالری کالری مجاز ...

@گل_کادوپول   عزیزم این گزارشـ منه البته امروز درگیر بودم و ورزش نکردم وگرنه عر روز یک ساعت پیاده روی اول انجانم میدم بعد چالش ها رو 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
سلام صبحت بخیر😍به سلامتیییی پس انگیزتوچندبرابرکن تایکماه دیگه نتیجش لبخندبه لبت بیاره😍😍💪💪💪💪💪 ...

سلام عزیزم شبتون بخیر و شادی

گزارش#  

ناشتا :۲ لیوان اب

صبحانه:نیمرو.حلوا شکری.۳۰ گرم سنگک (۱۳۴ کالری)

م.و:زردالو (۱۳۸ کالری)

ناهار:جوجه.گوجه کبابی.سنگک (۲۸۷ کالری)

م.و:هندوانه.پفیلا.چیپس.زردالو.گیلاس(۲۴۹ کالری)

شام:استانبولی پلو.ماست بز (۲۶۹ کالری)

ورزش پیاده روی و دوییدن

چالش🖒

اب ۸ لیوان

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/
خدا حفظشون کنه

سلااااام سرگرووووووه جووون

صبحونه:یک لیوان شیر+۲خرما+۱تخم مرغ اب پز=۱۸۰

میانوعده:سیب=۱۱۰

ناهار=۵ ق چلو گوشت+۱۰قاشق پلو پر چرب😞+۱لیوان دوغ+۲۰ زیتون+یه پیاله سالاد+۳قاشق ماست=۵۰۰😶

عصرونه:چای+۲خزما=۵۰

یه قاچ هندونه=۱۰۰

شام:بورانی بادمجون+یک تخم مرغ اب پز+۱سیب زمینی اب پز+۳۰۰

جمع کل=۱۲۰۰

رقص 💡

پیاده روی۲۰ مین💡

چالش قند💡

خودمم که عجیب دوست دارم

جمله انگیزشی:عروسی نزدیکه😨😨

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           
چشم حتمابهشون میگم, میخوای گزارشاروبگیرم؟ 😍😍😁😁 خوش بگذره گل خانوم چشم الان میرم بسوزونم. نه هیچ ...

وای چه خوبه شما رقص بلدی😍

من هم میام برقصم میبینم هیچی بلد نیستم اعصابم خورد میشه😒

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
2706