2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804969 بازدید | 290067 پست
سلام سمیه جون ببخشید دیروز من چند تا کار اداری داشتم تا رسیدم خونه دیگه دم غروب بود تند تند دیگه به ...

سلام گلم🌸

افرین قهرمان👏👏👏👏👏

🏆🥇

عالیییهههه.. موفق باشی در تثبیت..

اگه سوالی داشتی  درباره تثبیت از کاربری (فقطخدا جون) میتونی بپرسی و کمک بگیری👌👌👌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فداتشم عزیزی😘😘❤♥♥💙💚🌼

سلام گلم خوبی

وزن_کشی#  

نام.        وزن شروع.       وزن هفته قبل.      وزن فعلی.     وزن هدف

نازلی.           ۶۷.                    ۶۳/۷۰۰.             ۶۳/۱۰۰.           ۵۷

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
@سمیه1396     6   سلام وزن  دو هفته‌ بین۵۵ و ۵۶ بودم&n ...

سلام گلم🌸

باریکلااا قهرمان👏👏👏👏

🏆🥇. حرف نداری

موفق باشی در تثبیت..

سوال تثبیتی داشتی از (فقطخدا جون) میتونی کمک بگیری🌸

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام گلم صبحت بخیر  من این هفته وزنه ندارم خودمو وزن کنم متاسفانه

سلام گلم🌸

باشه..😊

@شیرین_آردا     وزن اولیه:۸۵ وزن هفته پیش:۸۱.۸۰۰ وزن این هفته:۸۱.۲۰۰ وزن هدف:۶۷

عزیزم خیلی خوبه که. بعضیا دویست گرمم نمیتونن کم کنن ۶۰۰ گرم عالیه آفرین بهت

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
2738
عزیزم من ماه پیش دهم سایزمو گرفتم اونموقه تو تایپک نبودم الان باز سایز گرفتم دور کمرم ۹ سانت کمتر شد ...

عالیه

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠 نارنجیام سلاااام به روی ماهتون🤚🏻 امروز روز وزن کشیه لطفا ...

نام.       وزن اولیه.       هفته پیش.       فعلی.         هدف

ستاره.         ٦٨.                🎈.              ٦٢.٩٠٠       ٥٠

گروه  سبز    👈وزن اوليه: ٦٨ 😓.🌻  هدف آخر بهار:۶۴ 🔒 🌻هدف آخر تابستان :۵۲ 🔒🌻  وزن هدف نهايي:٥٠🤩🔒🌻تاريخ شروع : ١٤٠١/٠٢/٢٤       💫💫هيچ كاري نشد نداره 💫💫.       وزن الان :😔٦٨.    
سلام عزیزم خوبی چند روزه تگ میکنمت برا ورزشام ولی جواب نمیدی..گفتم شاید نمیاد برات پیامام 😚😘💐 ...

سلام گلم🌸

پیام هایی را که برام بیاد و ببینم، حتما جواب میدم..💖

این هفته را  ورزشت را یا بیشتر کن یا فست بگیر که یه خورده وزنت بیاد پایین...

چالش چوب انجام ندادی؟؟؟ هم ناهار و هم شام، برنج خوردي چرا؟؟

یادم رفت بگم چالش چوب رفتم ۶۰تا.

همسرم نمیزاره نخورم نهار مجبورم کرد نمیتونم جلوش نخورم بازی بازی میخورم زیاد نمیخورم 😔😫

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
منم ۲۰۰زیادشدم😢😢😢😥من اصلاً زیاده روی نداشتم فقط ورزش درستی نداشتم بیشترهوازی بوده😣

۲۰۰تو یه هفته قابل حله،دو کیلو چکار کنم.درسته تثبیتم و هر هفته کالری زیاد میشه اما نهایت یه کیلو برا زیاد شدن بود،اون یکی تقصیر خودمه،از امروز تلاشمو میکنم،میخوام فستای سه شنبه هم بگیرم،

سلام عزیزم من امروز۵روزه مشکل گوارشی دارم😥😥هرچی خاکشیرحتی لاکسی ژلم خوردم نشدرفتم روترازو۲۰۰گرم زی ...

سلام گلم🌸

مشکل اصلیت به خاطر یبوست هس

اون ۲۰۰ گرم هم به خاطر اینه که قبلش  دست... نرفتی..

ورزشای بپر بپر و پر تحرک را هم به ورزشات اضافه کن

وزن الان و قبلت را اعلام کن گلم🌸

2706