2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804832 بازدید | 290067 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسي كه اين موقع هم گزارشم رو قبول ميكني عزيزم😘😘 قول ميدم ديگه سر وقت و منظم گزارش بدم

خواهش میکنم 💜

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
من دیدم بغ دسته تی میشه

من نفهمیدم چند تا بزنیم هر هفته چند تا بهش اضافه کنیم ؟

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2728
😘😘😘😘راستی شلوارنوسایزنومبارکککککک👏👏👏👏👏👏👏خیلی ذوقققق کردم ازذوقتتتت دوست جونی😍😍

قربونت بشم مهربووووون 😍😍😍🤗🤗😘😘

مرسی ک هستیییییی گل نازم💋💋❤❤

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
اره عزیزم خیلی راضیم❤❤ من ب هرکسی ک میتونه حلقه بزنه و مشکل نداره توصیه میکنم 😍

از دوطرف میزنی من فقط یه طرف میتونم یه پهلوها م کمتر یکی دیگه شده رسما دارم یه ور میشم

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
روزی نیم ساعت عزیزم  حلقه من از این ژله ایها تن زیب هست اره سنگینه

نیم ساعت پشت هم میزنی یاست میزنی

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
صبحانه🍽=نون لواش3کف🌯+خامه2ق🍥+کره بادوم نصف🍯 ق184 میان وعده صبح🍰=بیسکوییت🍪 و شیر کم چرب🍵202 نا ...

خسته نباشی عزیزم. چرا تنها؟؟ ما مستخدم میگیریم برا اینکارا

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
از دوطرف میزنی من فقط یه طرف میتونم یه پهلوها م کمتر یکی دیگه شده رسما دارم یه ور میشم

از دو طرف میزنم

منم اوایل فقط از. طرف میتونستم بزنم

اما الان از دو طرف میزنم 

ی خورده سعی کنی میشه

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
راستی یه سوال داشتم شکلات تلخ چاق نمیکنه؟

کالریش بالاس. باید به اندازه بخوری. کالریشو حساب کن

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
📣📣📣📣📣📣📣 بچه های سبز 💚💚💚💚💚💚💚 ✔️فردا حتما ناشتااا اول صبح. سایز بگیرید بفرستید تو ...

سایز#  

دور شانه ۱۰۰

دور سینه ۹۴

دور بازو: ۲۸

مچ دست ۱۶

دور کمر ۷۱

دور شکم ۷۵

دور با+سن ۹۵

دور ران ۵۴

ساق پا ۳۰

من بعد مدت ها امروز سایز گرفتم مال قبلمو ندارم 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2706