2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804815 بازدید | 290067 پست
ممنون میتونم عضو تاپیکتون بشم؟من الان اولین روز پریودمه تردمیل ضرر نداره واسم؟

عزیزم ببین گروه قرمز جاداره @عروسترکم‍ مینا جون سرگروه قرمز هستن اگه جاداشت عضوتون میکنه 

توضیح امضامو هم بخون بادقت 

موفق باشی تو میتونی ❤️👌

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عشقای من فعلا خداحافظ 😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلاااااامممم مهربووووون ❤❤🤗🤗😍😍😍 ببخشید قشنگم دیشب دیر اومدددددمم 🤕🙆🙆🙆 بعد ک اومدم نتم قطع ...

سلام عزیزدلم😘😘 انشاءالله همیشه درگردش وخوشی باشی گلم🌼🌼اشکال نداره تمناجون شمارومیدونستم مهمونی هستی ممنون که اطلاع میدی💙💙😘😍

2728
سلام بله 

فیدینگ چیه🧐

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

سلامممم خوبی 😍😚😚

کجا میری پس😢

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

اگه تو از پیشم بری شمعدانی ها دق میکنن🌺

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

الهه جانم..عزیز دلمممم...دلم خیلیییی تنگیده بود برااات..الهیییییی برات بهترین ها رقم بخوره دوستم❤❤❤❤💋💋💋✋✋✋

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
مزخرفه واقعا اشتباهه خوندنش نویسنده ی شب سراب (ناهید پژواک)بیشتر متن رمانش رو از بامدادخمار (فتانه ح ...

منم اصلا اصلا اصلا دوسش نداشتم و به نظرم به گرد پای بامداد خمار نمیرسه چه برسه مکملش

سلام عزیزدلم😘😘 انشاءالله همیشه درگردش وخوشی باشی گلم🌼🌼اشکال نداره تمناجون شمارومیدونستم مهمونی ه ...

ممنون مهربونممم ❤❤💋💋😍😍🤗🤗

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
2706