2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804963 بازدید | 290067 پست
خدانکنه نازار سلامتی عزیزم.خبر خاصی نیست. میگذرونیم. امروز منتظر یه تماس مهمم.توروخدا دعا کن حتما ...

سلام عزیزم‌

من رعایت میکنم کالریمو فقط عزیزم واقعا نمیتونم گزارش بدم 

چهار تا پسر بچه یه لحظه حواسم نباشه خونه به فنا میره🤕

احتمالا تا ۵ شنبه نتونم بیام گروه عزیز دلم 

وزن فعلی ۷۵🔓....هدف اول ۶۹🔒....هدف دوم ۶۵🔒....هدف سوم🔒 ۶۲....هدف چهارم ۵۹.🔒.....هدف اخر۵۷🔒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@هستی،بانو    

گزارش#  

ص:نان ۱۷ گرم و پنیر و گردو و شکلات تلخ ۱۱۷

ناهار:کتلت و کاهو و ماست ۱۶۴

م و:گوجه سبز زردالو رطب توت خشک ۱۱۵

شام:تخم مرغ ابپز و رطب ۱۰۴

مجاز و مصرفی ۵۰۰ 

چالش حذف قند 

چالش شکم

بیست مین حلقه

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.
عوضش امروز ترکوندی عیب نداره یکروز 

سلام 

گزارش

فست نمیگیرم فعلا عزیزم

صبحانه:نیمرو+۳۰گرم نان=۲۰۰کالری

نهار+۸قاشق پلو+۳قاشق خورش بادمجان+ماست=۴۴۴کالری

شام:گوشت کوبیده+۲۰گرم نان=۴۵۸کالری

میانوعده:خرما+شیر+هندوانه+موز=۵۰۰کالری

مصرفی۱۵۰۰

مجاز۱۵۰۰

مولتی خوردم

آب۸لیوان

ورزش پیاده روی

حالم بده دارم با اشک تایپ میکنم ببخش ناقصه

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
2728
سلام قربونت برم😘😘😘😍 گزارشات عالیییییه باریکلا👏👏👏👏👏 خیلی خوب همه نکات رورعایت میکنی 🌼🌼🌷 ...

قربون تووو  عزیز دل ❤❤🤗🤗

پیش شما درس پس میدم عشق جان💋

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
سلام عزیزم خیلی خوش اومدی❤❤ وزن شروع وزن الان وزن هدف اینارو بهم بگو این هشتگ هم مطالب مهم گروه ...

سلااام خیلییی ممنونم 🌈

بیتا  وزن شروع ۹۲ _وزن الان ۸۱ _وزن هدف ۵۰ 

امضای بامدادجونو خوندم چشم حتما مطالب رو هم میخونم ۰۰۰ خیلی لطف کردید   

💜گروه بنفش ، بامداد خمار 💜  وزن شروع ۹۲ وزن فعلی ۷۶ هدف ۵۵ 🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣  من میتوانم 💪🏻                💟 هیچ چیز قوی تر از زنی نیست که بدنشو دوباره ساخته 💟
ن عزیزم اشکالی نداره.. از شنبه بیا.. ولی اومدی دیگه منظم باش گلم❤🙏

ممنونم 🌈 چشم حتما حتما   

💜گروه بنفش ، بامداد خمار 💜  وزن شروع ۹۲ وزن فعلی ۷۶ هدف ۵۵ 🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣  من میتوانم 💪🏻                💟 هیچ چیز قوی تر از زنی نیست که بدنشو دوباره ساخته 💟
2738

سلام عشقم 

@هستی،بانو  

🌅:1عدد🥚(77)

🌞: سینه ی🐔، 1 🥄 غ ماست، 1🥄 غ ترشی، 1عدد🍅، یک 🥤 🍝(ماکارونی) آپز(216).      مثلا سالاد ماکارانی رژیمی درستیدم😜

🌇:نصف🍅، 1عدد🥒، 1🤚🥖بربری، 🍉(181)

🌝:شیره ارده

🥤آب 8 لیوان

مصرفی 500

🏋️‍♀️ ورزش ها: 650 تا طناب، حدود 2000قدم، 10 مین حلقه

چالش ها✔️

حذف قند 💯

من خودمو دوست دارم چون پهلوهام دارن آب میشن😍💯

این هفته کاهش دارم💯

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
نمیدونی چی شده که یادتت شوهرم چیا بهم گفت خوب نمیشی اینا بعد من رو اون روز آورد گذاشت خونه مامانم ای ...

با این وضعیت بچه ام میخوای بمیرم برات 

با این طرز رفتارش نشون داده که ..... 

چی بگم انشالله هر چی که به صلاحته عشقم ناراحت نباش

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

گزارش#  

رژیم_شوک#  

@donyay_kochak      

سلام نگین جون خوبی عزیزم💙

صبحانه: سه کف دست نان تافتون +یه قوطی پنیر:۲۲۲ کالری

ناهار : یه سیخ کوبیده +نان سنگک+گوجه کبابی:۵۴۳کالری

میان وعده: ۲تا خیار +۱۰ گرم کرانچی+خرما+دمنوش:۱۲۲کالری

شام:۱۰۰ گرم کوبیده +کاهو:۲۱۷کالری

مجاز۱۱۶۰

مصرفی۱۱۰۴

آب ۸ لیوان

چالش حذف قند

ورزش ها: ۶۵ دقیقه حلقه+۲۰ دقیقه پیاده روی+۱۵ دقیقه رقص

من یکشنبه حتما کاهش وزن خوبی خواهم داشت 💙

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
گزارش امروز ۶ خرداد گزارش#   صبحانه  نان ۶۰ گرم.خیار یه عدد.گوجه یه عدد.پنیر ۲۰ گرم.۲ ...

افرین 👏👏👏عالی و کامل

دیگه نبینم غیبت کنی هاا😆😆😆😆

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
🌷🌷🌷

سلام عزیز جان   

گزارش#   فست#  

خودتو_دوست_داشته_باش# خودمو دوست دارم چون امروز زحمت کشیدم افتخار دادم خونه رو برق انداختم   

چالش_انگیزه# راه برو - اگه خسته شدی بدو.

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud

سلام شبت بخیر نگین جان
@donyay_kochak      ‍
گزارش#
(رژیم شیردهی: وزن ۶۷ کیلو)
کالری مجاز ۱۱۰۰ و کالری مصرفی ۱۲۵۰ 😥😥😥

صبحانه: نان ✋+نیمرو + خرما+ چای           ۲۳۰ کالری
میان وعده: توت فرنگی+ آلوچه                    ۱۵۰ کالری
ناهار: ۷ ق برنج+ ۴ ق قیمه+ دوغ                ۵۰۰ کالری
نصف لیوان ماست رژیم شیردهی
میان وعده: چای+ خرما+ میوه                    ۱۷۰ کالری
۱ لیوان شیر کم چرب رژیم شیردهی
شام: کباب کوبیده + گوجه کباب                  ۲۰۰ کالری                            
چالش حذف قند مصنوعی ✔
چالش دراز نشست  ✔
چالش مصرف آب: ۷ لیوان
کالری سوزیده: نگین جان میزبان خانواده برادر شوهرم هستم متاسفانه امکان ورزش در شرایط فعلی که احتمالا تا آخر هفته طول میکشه ندارم

خودتو_دوست_داشته_باش# 

خودم را دوست دارم چون میگن دست پختم خوبه، خودم از پختن غذا و خوردن غذا لذت می برم 😂

چالش_انگیزه#  

جاریم ازم خواست کالری شمار مانکن را براش نصب کنم و نحوه وارد کردن وعده ها را نشانش بدم

این یعنی ما راه رو درست اومدیم 😊

دختری دارم از جنس باران، به لطافت ابریشم، به مهربانی آفتاب، به سر زندگی نسیم، به طراوت شبنم ..              [اگر یکبار توانستم باز هم می توانم]
2706