2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804541 بازدید | 290067 پست
شب پلو نخوردم بخدا جوجه خالي خوردم ناهار ١٢٠ گرم باقالي پلو خوردم صبحونه ام ٣٠ گرم نون فردا يادم رف ...

پس یعنی فردا علامت پریودی بزنم برات؟

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چالش_حذف_شکر#  

حذف دونات 🍩

شکلات 🍫

ابمیوه های بسته بندی 🧃

قهوه و نسکافه های اماده ☕️

نوشابه  و دلستر 🍺

بستنی 🍦

کیک 🍰🎂

شیرینی 🍪🧁

آبنبات 🍬🍭

قند و شکر مصنوعی☠️

و هر چیزی که آمادست و شکرو قند مصنوعی داره

مواد مجاز

عسل 🍯

خرما

کشکش

میوه

میوه خشک

و هر چیزی که طبیعیه

🍨🍦دستور بستنی رژیمی بدون قند مصنوعی
شیر و موز رو بزارید یخ بزنه و با کمی عسل بریزید تو غذا ساز و همه رو‌مخلوط و میکس کنید بستنی شما آمادست
میتونید بجای موز کمی قهوه طالبی توت فرنگی یا هر میوه ای دوست دارید بریزید

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2720

چالش_دراز_نشست#   

دراز نشست   👉🏻این فیلم رو ببینید

سه تا حرکت برای سه تا عضله ی شکمتون داره که قویشون میکنه هر سه حرکت رو روزی ده بار انجام بدید و هر روز یکی زیاد کنید 

⭕️این چالش یکماهه ست یعنی باید روز آخر هر حرکت رو ۴۰ بار انجام بدید  

⭕️اولین روز چالش سایز شکمتون رو بگیرید و روز آخر چالش هم سایز بگیرید ببینیم چقدر تاثیر داشته 

⭕️ورزش های خودتونم انجام بدید 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❤️❤️❤️❤️❌❌❌

لطفا همه بخونید و هر کی خوند حتما لایک کنه ببینم چند نفر خوندن تاپیک رو هم تا فردا ساعت ۴ قفل میکنم همه ببینن چون دیگه این توضیحاتو نمیگم فردا هر کی روزه نیست صبح ناشتا یکساعت بعد از بیدار شدن و بعد از دستشویی وزن کنه هر کی روزه ست  ساعت ۴ وزن کنه و هر کی پریوده 🎈 بزاره ساعت ۴ تاپیک رو باز میکنم و همه وزنشون رو تا قبل افطار دیگه حتما بگن به سرگروهشون 

مدل وزن گفتن به سرگروه حتما باید اینمدلی باشه 

وزن شروع.    وزن هفته ی قبل.     وزن جدید.     وزن هدف 

چون میخوام تغییرات هر گروه رو ببینم و تشویق کنم و گروه برتر هر هفته رو مشخص کنم 

🔴 قرار شد گزارش دادن اجباری باشه هر سه روز پشت سر هم گزارش ندادن حذف میشید 

🔴 وزن کشی هم اجباریه هر دوهفته پشت هم وزن ندادن حذف میشید 

🔴 وزنکشی و فست باااید حتما تو روز خودشون باشن وگرنه اخطار میگیرید 

❌ هر کی بجز روز یکشنبه وزن کنه خودم حذفش میکنم و به سرگروه و اخطار هم کاری ندارم 🔫

🔴 ممکنه گاهی سرگروه ها مشکلی داشته باشن و نتونن بیان نباید وابسته باشید تو اینجور مواقع گزارش بزارید هم سرگروه رو تگ کنید هم منو اگه دوست داشتید 

🔴 مطالب برای لاغر نشدن صورت رو نوشتم و تو تاپیک جامع گذاشتم لینکش تو امضامه 

🔴 همه باید عکس پروفایلشون رو درست کنن 

🔴 باید گزارش هاتون رو کامل بزارید مثلا یه وعده خوردید گزارش ندید باید گزارش کلی باشه 

🔴 هر توصیه ای سرگروهتون بهتون میکنه لطفا اهمیت بدید و دوباره اون اشتباه رو تکرار نکنید که کم کم رژیمتون درست بشه 

🔴 چالش هایی که میزارم اجباریه مگر اینکه منع پزشکی داشته باشید 

🔴 وقتی وزنتون کم میشه و میخواید گروهتون رو تغییر بدید فقط و فقط یکشنبه ها بعد از وزن کردن به من و سرگروهتون بگید که گروهتون رو تغییر بدیم

🔴 مطالب مهم رو من مینویسم و تو تاپیک میزارم و قفل میکنم حتما بخونید سرکروه ها هم تو امضاشون میزارن

⭕️ دوتا چالش پست بالا رو هم بخونید 👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻 

❤️ همه این موارد بخاطر نظم گرفتن تاپیک و کاهش بهتر شماست

خب بچه ها وزن هاتونو بگید 

اگه روزه هستید چهار وزن کنید 

تا قبل افطار وقت دارید وزن بگید به سرگروه طبق اون مدلی که بالا گفتم 

پشت در 😀😀😀

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2714

حاضر

وزن ابتدا 81/300شروع رژیم 98/09/09 وزن 78/5😈 وزن آخر رژیم برج یازده نود ونه 56/۵۰0😪 وزن هدف 55 قد158***کاهش تا الان24/۸۰0 کیلو مرسی از الهه جون که با تاپیکشون باعث شدن خیلیا به آرزو خوش اندامی برسن   باردار شدم انشاالله بعد زایمان باز شروع میکنم... شروع دوباره رژیم ۱۴۰۱/۱۰/۰۳  وزن شروع   ۶۷.۵۵۰  هدف ۵۵ وشروع دوباره ۷۶.۳۵۰ تاریخ ۱۴۰۲.۱۲.۱این دفعه دیگه میتونم

من این هفته لاتغییر 😞

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
😂 همیشه 

از بیکاریه بوخدا 😂😂😂😂

بچه ها من دستم بنده یکربع زودتر باز کردم ترسیدم ساعت چهار نتونم بیام 

چشم عزیزم عوض کردم منتظر تاییده

@عروسترکم    

سلام عزیزم ظهرت بخیر شرمنده من چند روزه گزارش ندادم انشالله باز از فردا گزارش میدم 😍😍 گگزارش وزن     وزن اولیه 103وزن هفته پیش98.500 وزن این هفته97.500

گروه قرمز    وزن فعلی :۱۰۳     وزن هدف:80
2706