2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804831 بازدید | 290067 پست
اره کارو خراب کرد این مهمونیا رو نمیشه کاری کرد. ایشالله عزیز دلم.😍

اشکالی نداره. همیشه ک نیس

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
نوش جون خداراشکر بدنیستم عزیزم انشالله🥰ممنونمم

انشاءالله هميشه حاله دلت خوب باشه فداتشم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد کربو خوردی دختر. شب پلو خوردی. فست نگرفتی جرا؟ فردا وزن کشیه عزیزم. هفته قبل خوب نبودی. این ه ...

شب پلو نخوردم بخدا جوجه خالي خوردم ناهار ١٢٠ گرم باقالي پلو خوردم صبحونه ام ٣٠ گرم نون

فردا يادم رفت بگم وزن نميكنم پريودم بدنم ورم داره

البته دروغ نگم چون ورم داره بدنم توهم چاقي زدم طاقت نياوردم الان شكمم پره وزن كردم از هفته پيش ٤٠٠ گرم كمتر شدم با اينكه ورم دارمو شكمم پره

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
من ماسک گلاب و گلیسرین تو نت دیدم خیلی تعریف کردند،اینطور نوشته بود که گلیسرین و گلاب مخلوط میکنی با ...

عزیز گلیسرین که چرب گلابم ابکی من هرکاری میکنم مخلوط نمیشن که

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
2728
من فقط میخام پوست صورتمو تورژیم سفت کنم. برعکس صورتم لاغر تر شده شوهرم میگه بهت میاد ولی میترسم پوست ...

خواهش میکنم.منم فقط با صورتم مشکل دارم،مامانمم میبینه فقط میگه ببین با خودت چیکار کردی😞انشالله زودی بیاید تثبیت،اونموقع هم فرق میکنه وضعیت ،میگن بهتر میشه پوست صورت.

سلام عزیز دلم🤗🤗 اره فیت حتما حتما باید شنبه و سه شنبه باشه الان اگه فردا خیلی کاهش نداشتی مال ای ...

رأست ميگين چشم تازههههه علاوه بر ابنا من پريوذمم عقب افتاده پر از باد و ورمم

راستش كتلت من پر گوشته بيشتر حالا ي سوال 

كوكو و كتلت اينا چقدر بايد بخورم ؟ اندازه هاش خيلي كوچولوعه 

عشقم كلا كوكو ها و كتلتم اين اندازس حدود ٣٠ گرم 

با اين حساب شما ميگين در وعده چند تا از اينا بخورم ؟ 

و اگر نهار خوردم ديگه شامش نخورم ؟ اگر شامم ميتونم لينو بخورم چه تعداد ميتونم بخورم ؟

انشاءالله هميشه حاله دلت خوب باشه فداتشم

انشالله

خدانکنه عزیزم

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❤️❤️❤️❤️❌❌❌

لطفا همه بخونید و هر کی خوند حتما لایک کنه ببینم چند نفر خوندن تاپیک رو هم تا فردا ساعت ۴ قفل میکنم همه ببینن چون دیگه این توضیحاتو نمیگم فردا هر کی روزه نیست صبح ناشتا یکساعت بعد از بیدار شدن و بعد از دستشویی وزن کنه هر کی روزه ست  ساعت ۴ وزن کنه و هر کی پریوده 🎈 بزاره ساعت ۴ تاپیک رو باز میکنم و همه وزنشون رو تا قبل افطار دیگه حتما بگن به سرگروهشون 

مدل وزن گفتن به سرگروه حتما باید اینمدلی باشه 

وزن شروع.    وزن هفته ی قبل.     وزن جدید.     وزن هدف 

چون میخوام تغییرات هر گروه رو ببینم و تشویق کنم و گروه برتر هر هفته رو مشخص کنم 

🔴 قرار شد گزارش دادن اجباری باشه هر سه روز پشت سر هم گزارش ندادن حذف میشید 

🔴 وزن کشی هم اجباریه هر دوهفته پشت هم وزن ندادن حذف میشید 

🔴 وزنکشی و فست باااید حتما تو روز خودشون باشن وگرنه اخطار میگیرید 

❌ هر کی بجز روز یکشنبه وزن کنه خودم حذفش میکنم و به سرگروه و اخطار هم کاری ندارم 🔫

🔴 ممکنه گاهی سرگروه ها مشکلی داشته باشن و نتونن بیان نباید وابسته باشید تو اینجور مواقع گزارش بزارید هم سرگروه رو تگ کنید هم منو اگه دوست داشتید 

🔴 مطالب برای لاغر نشدن صورت رو نوشتم و تو تاپیک جامع گذاشتم لینکش تو امضامه 

🔴 همه باید عکس پروفایلشون رو درست کنن 

🔴 باید گزارش هاتون رو کامل بزارید مثلا یه وعده خوردید گزارش ندید باید گزارش کلی باشه 

🔴 هر توصیه ای سرگروهتون بهتون میکنه لطفا اهمیت بدید و دوباره اون اشتباه رو تکرار نکنید که کم کم رژیمتون درست بشه 

🔴 چالش هایی که میزارم اجباریه مگر اینکه منع پزشکی داشته باشید 

🔴 وقتی وزنتون کم میشه و میخواید گروهتون رو تغییر بدید فقط و فقط یکشنبه ها بعد از وزن کردن به من و سرگروهتون بگید که گروهتون رو تغییر بدیم

🔴 مطالب مهم رو من مینویسم و تو تاپیک میزارم و قفل میکنم حتما بخونید سرکروه ها هم تو امضاشون میزارن 

❤️ همه این موارد بخاطر نظم گرفتن تاپیک و کاهش بهتر شماست 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
عزیز گلیسرین که چرب گلابم ابکی من هرکاری میکنم مخلوط نمیشن که

تو یه ظرف کوچیک بریز در بسته،هم بزن،من پارسال به این دو تا ابلیمو هم زده بودم البته بخاطر ارنج و زانو بود،مخلوط میشن

یه ساعت قبل و بعد ورزش چیزی نخور عزیزم 

سلاااام سرگروه جوووونم بالاخره فستو علی الرغم اینکه گفتم نمیگیرم گرفتم😊😊😊😊

#گزارش

یه لیوان آب ولرم ناشتا

صبحانه:نان سنگک۴۵ گرم+خیار ۱ عدد +تخم مرغ آبپز ۱ عدد=۲۰۱ کالری

ناهار:سوپ جو۲۰۰ گرم  +نان تافتون۱۶ گرم=۱۸۴ کالری

شام:املت ۱۴۰ گرم =۲۲۴ کالری

میان وعده:چای سبز یه لیوان+خرما یک عدد+هندوانه ۲۰۰ گرم =۸۰ کالری

چالش آب ۱۴ لیوان

کالری مجاز :۱۲۸۰

کالری مصرفی :۶۹۰

ورزش چالش شکم و پهلو و ده دقیقه حلقه

گروه آبی💙 شروع رژیم ۹۹/۱/۱۷💙  وزن شروع ۷۹💙وزن فعلی ۷۰  وزن هدف ۶۰💙  قد ۱۷۲💙هر روز بخودت بگو مهم نیست چقدر سخته ب هر حال من انجامش میدم💪💪💪💪💪💪💪💪
خواهش میکنم.منم فقط با صورتم مشکل دارم،مامانمم میبینه فقط میگه ببین با خودت چیکار کردی😞انشالله زودی ...

تاهفته بعد خداکنه بشم ۵۰😑این اخری ها همش گرمی کم میکنم

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

چالش ورزش 

دراز نشست   سه تا حرکت برای سه تا عضله ی شکمتون داره که قویشون میکنه هر سه حرکت رو روزی ده بار انجام بدید و هر روز یکی زیاد کنید 

این چالش یکماهه ست یعنی باید روز آخر هر حرکت رو ۴۰ بار انجام بدید  

اولین روز چالش سایز شکمتون رو بگیرید و روز آخر چالش هم سایز بگیرید ببینیم چقدر تاثیر داشته 

ورزش های خودتونم انجام بدید 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2706