2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804815 بازدید | 290067 پست
اره اتفاقا همون کیارش ظهری هوس کرد ک من پاشدم دست بکار شدم😁😍

خسته نباشی 😘

عکسش که هوس انگیز بود اتفاقا منم شب درست کردم اما نای بیرون رفتن نداشتم میلادم خونه نبو د از سر کوچه دوتا باگت خریدم با باگت زدم 🤦‍♀️خیلی خوب شده بود

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
میشه بعد ما رمضون ورش کنم الان فقط رژیم بگیرم؟

عزیزم ورزش کردن که کاری نداره 

ارادتو قوی کن

من تازه عضو شدم

ورزشام 60 تا دراز نشست 

300 طناب

و اپلیکیشن لاغری. (از بازار یا گوگل پلی) 

گاهی پیاده روی هم میکنم

روزه ام میگیرم😁

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها صحبت های الهه جونه 🌺🌺🌺 🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴  بچه ها لطفا هم ...

عزیز چالش چی

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
از الهه جون به خوشگلای خودم 🔊 🔊 🔊  🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴  بچه ها ...

@آرششششین    

@برکه1    

@ashoojooni    

@mamanali95    

@mediiisaa    

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
2728
عزیز چالش چی

گلم هر چالشی که الهه جون بزاره ... از فردا ایشالله فعلا هیچی معلوم نیس ❤دوره قبل نبودی ؟ چالش حذف قند مصنوعی و ۸ تا اب و چالش ورزشی پلانگ داشتیم خیلی خوب بودن 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
من بعد از چهار ماه دو سایز اومدم پایین ۴۴بودم شدم ۴۰

😍😍

از کجا متوجه شدین سایزتون کم شده

متلا من از کجا بفهمم کی سازیم 42 هست🤦‍♀️

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

گروه.آبی.1#  

برای اینکه بتونید وقتی روی امضام زدید و ب این صفحه رسیدید🥰😂بقیه مطالبم بخونید و هی نگید من پیدا نکردم من ندیدم😁با عکس توضیح میدم ک چطوری بخونید همه هشتکایی ک میزارمو😘❤روی اون هشتک آبی شده میزنید و تمام مطالبی ک داخل هشتک گذاشتم براتون میاد مث عکس پایین ک دور هشتکو مطلبش خط کشیدم

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
😍😍 از کجا متوجه شدین سایزتون کم شده متلا من از کجا بفهمم کی سازیم 42 هست🤦‍♀️

خوب شلوارهای قبلیم ۴۴بودن عزیزم 

الان شلوارهای قبل از بارداریم ک ۴۰بودن سایزم میشه 

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
گلم هر چالشی که الهه جون بزاره ... از فردا ایشالله فعلا هیچی معلوم نیس ❤دوره قبل نبودی ؟ چالش حذف قن ...

الان چالش هست؟ من بی خبرم🤦‍♀️

از الهه جون به خوشگلای خودم 🔊 🔊 🔊  🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴  بچه ها ...

@baharak2017    

@pari95    

@ati_hami    

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
الان چالش هست؟ من بی خبرم🤦‍♀️

نوشتم از فردا 😭😭😭😭همه تک تک میپرسن 😂😂😂😂

انگیزشی#  

این داستان: عینکم بهم میاد؟؟؟

جونزززز.. چه دافییی شده😁😁😁😁

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
خوب شلوارهای قبلیم ۴۴بودن عزیزم  الان شلوارهای قبل از بارداریم ک ۴۰بودن سایزم میشه

اها

من بالاتنم درشت تره 

مانتو هام سایز 44 هست. 

شلوارم رفتم نگاه کردم 32 بود😑 فکر کنم این اشتباه باشه

نوشتم از فردا 😭😭😭😭همه تک تک میپرسن 😂😂😂😂

😆😆😆😆😢

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706