2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804819 بازدید | 290067 پست
اخه برنج اصلا سیری نداره. فقط شکم رو بزرگ میکنه لامصب. فردا حتتتتتما ورزش کن و برقص.💃💃.

من برعكسن برنج خيلي دوست دارم خيلي سير نگهم ميداره

ورزش ببينم ميتونم كنم حلقه كه حتما ميزنم 

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴 

دیگه عضو جدید نمیگیرییییییم 

مگر اینکه لیست سرگروه ها کمتر از ده نفر بشه و جا داشته باشه (البته اینو سرگروه ها بهم بگن اگه موافقن اجرا بشه اگه موافق نیستید کلا دیگه عضو نگیریم ) 

بچه ها برای گزارش ندادن دیگه حذف نکنید گزارش اجباری نیست دیگه چون ممکنه یکی نتونه و بخاطر این حذف بشه فقط کسایی که دوست دارن سرگروه ببینه که دارن درست رژیم میگیرن گزارش بزارن 

البته گزارش بدید خیلییی بهتره برای خودتون 

کسایی که دوهفته پشت سر هم وزن اعلام نکردن حذف میشن 

یعنی اگه یکی اینهفته وزن اعلام نکرد اخطار میگیره و اگه هفته ی بعد هم وزنش رو گفت حذف میشه ولی اگه اینهفته نگفت ‌هفته ی بعد گفت حذف نمیشه ( فقط دوهفته پست سر هم ) 

اگه کسی کلا یکهفته اصلا نیومد و وزن هم نگفت هم حذفه چون یا دیگه نمیخواد عضو تاپیک باشه یا رفته رژیمو شکسته 

خوندن توضیح جامع برنامه که توی امضامه هم اجباریه ( توضیح اول این تاپیک رو نمیخواد بخونید اون کامل نیست فقط لینکی که تو امضامه بخونید ) تقویت اراده ‌و مطالب مفید رو هم نوشتم توش 

یکی از بچه ها گفت بجای رنگ ساده ی پروفایل عکس گل رنگی به رنگ گروه بزاریم هر کی موافقه بگه ببینیم چند نفر موافقن که تغییر بدیم 

اخطار دادن سرگروه به معنی حذفتون نیست زود ناراحت و عصبانی نشید فقط نشونه ی اینه که کارتون رو اصلاح کنید 

@مامانجوجوبودم   @سمیه1396   @هستی،بانو   @مامان_الیساهستم   @مهدیه24    بخونید و به بچه هاتون بگید اون دوتا نظر سنجی رو هم شرکت کنید 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

@مامان_الیساهستم    عزیزم برنامه ماه رمضان به چه صورت هست؟ چه زمانی باید گزارش بدهم؟  

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
اشتباه حساب میکنیااا  ۷۲.۹۵۰ منهای ۶۸ میشه ۴.۹۵۰ همین الانشم سبزی دیگه

اخه شايد ٦٧ بخوابم بشم يهو ٣٠ كيلو رند بشه وزني كه كم كردم واسع همون ابي ام حالا

٦٨ بخوام بشم ميشه ٢٩ كيلو

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
سعی میکنم شاممو عوض کنم یا قورمه سبزی با نون بخورم  کالریم بیشتر از ۵۰۰ میشه بخوام  افطار ...

بابا ماه اولی با ۷۰۰ ببند الان به خاطر کرونا همه فستا با ۷۰۰ 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴  دیگه عضو جدید نمیگیرییییییم  مگر اینکه لیست سرگر ...

@عروسترکم   @kiarash_mami   @donyay_kochak   @sepiiiiiideh    اینو بخونید 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
چشوم😍😍😍❤❤💜💜❤

سپیده امیر عباس بهتر شد ؟ 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
 بامدادی گذاشتم

وایستادم نزاشتی دیگه من یه پست نوشتم ندیدم ☹️😅 ببخشید باز بزار

ایولللل بابااا عالییی هستیییییییی

عشقم چیکارا باید بکنم برا هیکلم

ورزش بازو فعلا نمیتونم برم چون کتف چپم درد میکنه 

برا بقیه اش دارم انجام میدم

حالا پیشنهادای داشته باشی مث خودت بشم که دیگه معرکه میشه

وزن فعلی ۷۵🔓....هدف اول ۶۹🔒....هدف دوم ۶۵🔒....هدف سوم🔒 ۶۲....هدف چهارم ۵۹.🔒.....هدف اخر۵۷🔒
بچه ها تبلیغای وسطای پیاما عصابمو خورد کرده مخصوصا اون مرده با اون دندونای یکی نه یکیش😄

اه منم 🤢

2706