2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804543 بازدید | 290067 پست
تگ نشدی فک کنم نازار. @کابوووس   ☝

مرسی عشقم💋💋💋💋

گروه آبی💙 شروع رژیم ۹۹/۱/۱۷💙  وزن شروع ۷۹💙وزن فعلی ۷۰  وزن هدف ۶۰💙  قد ۱۷۲💙هر روز بخودت بگو مهم نیست چقدر سخته ب هر حال من انجامش میدم💪💪💪💪💪💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گزارش#      @sepiiiiiideh    

گزارش
ص: ۱/۴لواش+ن قوطی پنیر+قند ۱۲۴کالری
ن:۲کفگیرماکارونی۳۴۶کالری
م و:چای وقند
شام:عدسی۲ملاقه    ۴۰۵کالری
تا الان شد۸۹۷حالا۱۰۰هم بذارم براشیر.کالریم پر نمیشه باز.تا شب اصلاح میکنم
ورزشم انجام دادم: ۲۳۰۰گام+۱۲مین قدرتی+۴۰دراز نشست
آب:۷لیوان
مجاز۱۷۰۰.    مصرفی:.897فعلا

2720

گروه.سبز#

💚💚💚💚💚

گروه سبز💚💚💚

👈👈👈قوانین تاپیک:

✔️توضیح رژیم را با دقت بخونید.( داخل امضای استاتر)و برنامه اصلی

✔️نکات مهم و جدید را داخل هشتک سبز توی امضام میزارم.. همیشه چک کنید... بعدا نگید نمیدونستم...

✔️اگه یکی بیاد بگه من فلان چیزوو نمیدونستم، درصورتیکه قبلا توضیح داده شده، اخطار میگیره.🔪

✔️هر شب ، یه گزارش کامل از برنامتون بدید.(۳ بار خطا، حذف)

✔️هر هفته، فقط یکشنبه ها قبل ساعت ۱۲ اعلام وزن.بعدش لیست بسته میشه.داخل تاپیک اصلی من را تک کنید برای وزنتون...( وزن هفته قبل... وزن الان...)(۲ بار خطا، حذف)

✔️سایز دهم هر ماه داخل تاپیک سایزبزارید...سایزقبل و بعد و هدف بزارید که بشه راحتتر کاهشا را تشخیص داد..من را پایین سایزاتون تک کنید.(۲ بار خطا، حذف)

✔️موقع پری وزن و سایز نکنید.. با این علامت🎈منو یکشنبه‌ حتما خبر بدید تا داخل لیست وزن بزارمتون..

✔️هر ماه چالش جدید میزارم.

✔️سعی‌کنید رقیب رژیمی داشته باشید.

✔️کاری داشتید من را ریپ یا تک کنید.

تو.میتونی💪💪💪

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
بله  البته پریودم نمیدونم درسته یا ن روز آخرمم بود

چند بود گلم؟؟؟

درسته عزیزم..سه روز قبل و بعد پریود نباید وزن کنیم فقط

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
برنجمو کم کنم ک باز کالریم پر نمیشه 

چرا پر نمیشه؟؟؟

ب حاش میان وعده هاتون ب جای دوبار...چهار بار کن

میوه زیاد بخور

مغزی جات زیاد بخور

لبنیات

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2714
چند بود گلم؟؟؟ درسته عزیزم..سه روز قبل و بعد پریود نباید وزن کنیم فقط

۸۶.۶۰۰

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
خخخخ من تو لیست توم سهیلا توام تو لیست من دقت کرده بودی 🤣

اره دیدم. ولی تگت نمیکنم😀.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
قربونت تاجایی ک میشه صبح میفرستم ولی اگ یادم رفت یانرسیدم ظهریابعدازظهر میشه شرمنده تم🥰

دشمنت. 

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
سلام عزیزدلم ممنون💗💗اسم کوچیکت چی بود عزیزم؟ باریییکلاااااا گلم خیلی خوبههههه👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 ...

عزیزم اگه ممکنه همون گل گلاب صدام کن.فدات  

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2706