2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804851 بازدید | 290067 پست
تگ نشدی فک کنم نازار. @کابوووس   ☝

مرسی عشقم💋💋💋💋

گروه آبی💙 شروع رژیم ۹۹/۱/۱۷💙  وزن شروع ۷۹💙وزن فعلی ۷۰  وزن هدف ۶۰💙  قد ۱۷۲💙هر روز بخودت بگو مهم نیست چقدر سخته ب هر حال من انجامش میدم💪💪💪💪💪💪💪💪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

گزارش#      @sepiiiiiideh    

گزارش
ص: ۱/۴لواش+ن قوطی پنیر+قند ۱۲۴کالری
ن:۲کفگیرماکارونی۳۴۶کالری
م و:چای وقند
شام:عدسی۲ملاقه    ۴۰۵کالری
تا الان شد۸۹۷حالا۱۰۰هم بذارم براشیر.کالریم پر نمیشه باز.تا شب اصلاح میکنم
ورزشم انجام دادم: ۲۳۰۰گام+۱۲مین قدرتی+۴۰دراز نشست
آب:۷لیوان
مجاز۱۷۰۰.    مصرفی:.897فعلا

2728

گروه.سبز#

💚💚💚💚💚

گروه سبز💚💚💚

👈👈👈قوانین تاپیک:

✔️توضیح رژیم را با دقت بخونید.( داخل امضای استاتر)و برنامه اصلی

✔️نکات مهم و جدید را داخل هشتک سبز توی امضام میزارم.. همیشه چک کنید... بعدا نگید نمیدونستم...

✔️اگه یکی بیاد بگه من فلان چیزوو نمیدونستم، درصورتیکه قبلا توضیح داده شده، اخطار میگیره.🔪

✔️هر شب ، یه گزارش کامل از برنامتون بدید.(۳ بار خطا، حذف)

✔️هر هفته، فقط یکشنبه ها قبل ساعت ۱۲ اعلام وزن.بعدش لیست بسته میشه.داخل تاپیک اصلی من را تک کنید برای وزنتون...( وزن هفته قبل... وزن الان...)(۲ بار خطا، حذف)

✔️سایز دهم هر ماه داخل تاپیک سایزبزارید...سایزقبل و بعد و هدف بزارید که بشه راحتتر کاهشا را تشخیص داد..من را پایین سایزاتون تک کنید.(۲ بار خطا، حذف)

✔️موقع پری وزن و سایز نکنید.. با این علامت🎈منو یکشنبه‌ حتما خبر بدید تا داخل لیست وزن بزارمتون..

✔️هر ماه چالش جدید میزارم.

✔️سعی‌کنید رقیب رژیمی داشته باشید.

✔️کاری داشتید من را ریپ یا تک کنید.

تو.میتونی💪💪💪

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
بله  البته پریودم نمیدونم درسته یا ن روز آخرمم بود

چند بود گلم؟؟؟

درسته عزیزم..سه روز قبل و بعد پریود نباید وزن کنیم فقط

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
برنجمو کم کنم ک باز کالریم پر نمیشه 

چرا پر نمیشه؟؟؟

ب حاش میان وعده هاتون ب جای دوبار...چهار بار کن

میوه زیاد بخور

مغزی جات زیاد بخور

لبنیات

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
چند بود گلم؟؟؟ درسته عزیزم..سه روز قبل و بعد پریود نباید وزن کنیم فقط

۸۶.۶۰۰

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
خخخخ من تو لیست توم سهیلا توام تو لیست من دقت کرده بودی 🤣

اره دیدم. ولی تگت نمیکنم😀.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
قربونت تاجایی ک میشه صبح میفرستم ولی اگ یادم رفت یانرسیدم ظهریابعدازظهر میشه شرمنده تم🥰

دشمنت. 

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
سلام عزیزدلم ممنون💗💗اسم کوچیکت چی بود عزیزم؟ باریییکلاااااا گلم خیلی خوبههههه👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 ...

عزیزم اگه ممکنه همون گل گلاب صدام کن.فدات  

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2706