2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804541 بازدید | 290067 پست

گزارش#  

@مهدیه24    

سلام عزیزم 

من امروز صبح یک لیوان خوردم با یک تکه کیک

ظهر هم ۲۰۰ گرم املت با ۸۰ گرم نون

ظهر برنج نخوردن چون شب مهمونیم برنج هست غذا

تا الان کالریم شده ۶۹۰

کالریم ۱۴۰۰ باید بشه

شب هم ۲۰۰ گرم ران مرغ و ۷ قاشق برنج میخورم

میشه ۱۲۰۰

۲۰۰ کالری هم میوه

🦋فقط خدا🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشکالی نداره عزیزم.

خخخخ من تو لیست توم سهیلا توام تو لیست من دقت کرده بودی 🤣

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2456
اشکالی نداره عزیزم.

قربونت تاجایی ک میشه صبح میفرستم ولی اگ یادم رفت یانرسیدم ظهریابعدازظهر میشه شرمنده تم🥰

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
اینم من نیستم که😂😂😂 دوستام منو تگ میکنن درسته مثل تمنا و دوستای دیگم  ولی اینم که تگ کردی ...

الان همه ي مهساهای  ني ني سايت ميريزن اينجا  

من درگیر شمارش ( و )شدم غافل از  آ

@مهسااجووون    🤕

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
چرا تایپ نمیکنی؟

ابنجوری انگیزه میگیرم😉

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
من روزا ۱۱صبح وعصرها ساعت ۶ تایم ورزشمه ولی خب میام گزارش میدم 

گلم ورزش را نمیشه هماهنگ کنیم. چون یه موقع مهمونی چیزی پیش میاد... زمانش این ور و اونور میشه..

مهم اینه که انجامش بدیم.... اره، گزارش بدی، درسته👌👌👌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2714
عشقم کاهش این هفتت چقدر بوده ؟ 

عزیزم وزن نکردم پریود بودم ولی وزن کم کردم خودم متوجه میشم😍

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
از بس ضدعفونی کردم وبا دستکش کارکردم

همونه دیگه دستش حساس شده کرم نرم کننده بزن و دستت رو نخارون دستکش نمیتونی بپوشی بدتر میشه 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
وزن دیروز؟

دیروزکه گفتم گلم پری ام وزن نکردم اخریم وزنم مال چنــ.د هفته پیش۸۴بود این چند هفته شاید زیاد شده باشم همون ۸۵رودرنظربگیر بی زحمت

گروه قرمزشروع از1 دی باتاپیک بامدادخمار وزن شروع90 هدف60.    89.300»»»

📣📣📣📣📣📣📣📣📣

💚💚💚💚

بچه ها مجبورم هشتک سبز را عوض کنم چون با هشتک سبز  سری قبلی قاطی شده..🤦‍♀️

تا اطلاع ثانوی صبر بنمایید...🎈

گروه.سبز#  ‍

💚💚💚💚💚

👈👈👈سبزی های رژیمی سلاام🌸🌸🌸

✔️نکات مهم و جدید را داخل همین هشتک گروه. سبز میزارم و میتونید داخل امضام پیداش کنید...

✔️اینجوری هم اگه وقت نداشتید کل صفحات را بخونید، با خوندن هشتک ها مطلبی را جا نمیزارید.

✔️لطفا داخل هشتک سبزها چیزی ننویسید تا تعدادش بالانره.

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

عزیزم وزن نکردم پریود بودم ولی وزن کم کردم خودم متوجه میشم😍

باشه گلم این هفته ایشالله یه کاهش تپل داشته باشی 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2706