عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804894 بازدید | 290067 پست

گزارش#  

صبحانه=پرتقال+سیب+خیار

میان وعده=شیر+خرما

ناهار=یتیمچه+کاهو+نان

میان وعده=شیرقهوه+بادوم

شام=کوفته+کاهو

جمع کاری=۱۰۵۰ تا

ورزش💪💪💪💪

یک ساعت ورزش فیتنس

آب ۷ لیوان

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
ممنون مفید بود من نوشابه رو کلا حذف کردم تو این چالش حتی بیسکویت هم خورده نشه ؟؟؟واینکه من هرروز پلا ...

اگه با ۵۰۰ راحتی و فشار بهت نمیاد.. همون ۵۰۰ بگیر

ولی اگه خیلی گشنه میشه ۷۰۰ ببند...

میتونی فستت را بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ هم نکه داری...

هر جور که خودت راحتتری..

تازه هنوز چالش نزاشتیم..😉

بعضیاا روزا وقت دارند.، بعضیا شب

من خودم شبا ساعت ۹ ورزش میکنم..

شما چطور؟؟؟ 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چشم عزیزم😎 ورزشامو انجام دادم بجز حلقه😝 پوزش😃

قربونت عزیزم..بی بلا عشقم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
قربونت عزیزم..بی بلا عشقم

مینا جون چطوری 😘

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2731
ببخشید نمیدونستم چطوری بایدویرایش کنم ورزش:۳۰دقیقه تردمیل. کالری بامیوه پرکنم؟یا مثلا برای شام برن ...

همون تو پستی ک فرستادی سه نقطه پایین داره..بزن زده حذف و ویرایش

میوه خوبه..مغزیجات..حبوبات..شیر و ماست

شام ک اصلن سعی کن برنجی نباشه حالا اگه جایی بودی اشکال نداره

اذر جون شما که تو دوره قبلی فرمدهی کار کردی،چه مدت واضح جواب میده برا ب،ا سن،توصیه ت چیه.من تازگیا ش ...

والا من یه ماه بکوب دمبل زدم موز هم خوردم با بادوم‌زمینی

خیلی شل بود می می هام یکم جمع شد خوبه

ولی بادسن‌خیلی کار نکردم

تو‌برناممه‌مرتب کار کنم این سری

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
سمیه جون اینی که تگ گردی من نیستم😁

@مهساجووون    

الان درسته؟؟؟ من با اين (و) مشكل شمارشي دارم😅

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@nazijun     @سحررخانومی     @gayran     @viddaaa   & ...

سلام عزیزززم خوبی

شما سرگروه منی ؟؟؟

دیشب  گفتم تولد پسرم بود چند تا مهمون یهو اضافه شد درگیر شدم ساعت ۱۰‌بود پیچوندم بیام گزارش بدم دیدم تاپیک قفله

دیشب خیلی خانوم بودم ۱۲۰۰ تا خوردم  یعنی دهن به هیچی نزدما 

کیک فقط یه پره خیلی نازک که ببینم طعمش چطوره

معجونم خدا روشکر کم اومد به خودم نرسید یه قاشق ته کاسه رو خوردم 

از امشب درست گزارش میدم

وزن فعلی ۷۵🔓....هدف اول ۶۹🔒....هدف دوم ۶۵🔒....هدف سوم🔒 ۶۲....هدف چهارم ۵۹.🔒.....هدف اخر۵۷🔒

@بامدادخمار    

عزیزم چرا اسم من توی لیست نیست؟؟؟؟؟

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
سلام عزیزززم خوبی شما سرگروه منی ؟؟؟ دیشب  گفتم تولد پسرم بود چند تا مهمون یهو اضافه شد درگیر ...

سلام عزیز دلم بله گلم تو امضام نوشتم گروه آبی بزن روش قوانین جدید اومده منظورم ءزارش امروزتون بود نه دیروز گلم 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
فدات عزیزم سعی میکنم‌خوب باشم🙏🙏🙏

قربونت برم ایشالله همیشه خوب و شاد باشی🥰

💙💙💙گروه آبی ۳💙💙💙 💎هر مطلب مهم و جدیدی که الهه جون بگه با عنوان گروه آبی میزارم تو امضام حتما ...

قربونت بشم زیبا رو خیلی دوست دارم خانوم جدی و خیلی خوبیه 😍

ولی  دوس داشتم سرگروهم بودی که شدی خداروشکر

عجقم عاجقتم😍😍😍😘

وزن فعلی ۷۵🔓....هدف اول ۶۹🔒....هدف دوم ۶۵🔒....هدف سوم🔒 ۶۲....هدف چهارم ۵۹.🔒.....هدف اخر۵۷🔒
گزارش#   @سمیه1396       به علت دیرشدن بیدار شدن صبحانه =یه لیوان چای ...

ماشاالله ورزش👏👏👏💪💪💪💪

گلم ناهارت را غذاهاي مقوي تر و فيبردار ، پروتيني انتخاب كن كه بهت انرژي بده و سير نگهت داره😌

قربونت بشم زیبا رو خیلی دوست دارم خانوم جدی و خیلی خوبیه 😍 ولی  دوس داشتم سرگروهم بودی که شدی ...

لطف داری فدات شم 😘

2706